Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy 30 év alatt több a férfi, mint a nő, amikor én nem ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés
Családomban is jóval több a nő, rokonságban is. Mikor közeledek, buszon villamoson, vonaton, mindig több fiatal nőt látok, mint férfit. A munkahelyemen is 30-an vagyunk ebből 2 férfi és kettő 30 feletti nő a többi mind fiatal lány. Nem értem miért mondják ezt, amikor szerintem több a nő, mint a férfi!!
2015. nov. 29. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz meg KSH adatokat,és meglátod.
2015. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. szerintem csalnak, nem tudom elképzelni hogy igazat írnak
2015. nov. 29. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
te igazán ostoba vagy
2015. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, persze, csalnak...


Mert ok, hogy esetleg leszólnak fentről, hogy gyerekek, manipuláljátok a gazdasági növekedés, foglalkoztatottság, infláció, vagy más olyan adatokat, amelyek az aktuális hatalomnak jól jöhet, mint propaganda. De hogy a nemek arányát a korfában kinek állna érdekében? Ráadásul mindezt úgy, hogy jó sok ország statisztikai hivatalában pont ugyanezt kellene manipulálni. Amikor a saját tapasztalatod ellentmond egy országos statisztikának, elsőre annnak kellene beugrania, hogy a mintád kicsi, és nem reprezentatív. Másodszorra annak, hogy egyáltalán nem számoltad, csak szubjektív benyomásod. Tudod, mikor lakást újíttattunk fel, én sokkal több olyan cég telephelyét, irodáját vettem észre az utcán, mint mikor nem érdekelt a téma.

2015. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is mindenhol jóval több nőt látok. Utcán, villamoson, buliban, egyetemen....

Az én családomban is több a nő, mint a férfi.

L21

2015. nov. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én családomban, rokonságomban meg több a fiatal férfi. A munkahelyemen a csapatban 5 huszonéves férfi és egy huszonéves nő vvan (meg egy 40 éves férfi, de hát ő már nem ez a korosztály). A sportot amit űzök, nem kimondottan férfias sportág, kétszer annyi férfi űzi, mint nő.


Na, akkor ez alapján vonjak le ugyanilyen buta következtetést?

2015. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, tényleg a sportot kihagytam, fitnessezem és ott is nőkkel vagyok körülvéve.
2015. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!