Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuperpocok kérdése:

Csak én tapasztalom ezt a kettősmércét?

Figyelt kérdés
23 éves, jelenleg egyedülálló férfi vagyok. Állandóan azt érzem, hogy ha egy férfi egyedül van akkor az egy lúzer, viszont ha egy nő épp szingli, akkor az "szabadelvű, független,önmegvalósító" stb stb. Ezt ti nem tapasztaljátok?

2015. júl. 15. 23:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de ha ez megnyugtat, én nem gondolom egy egyedülálló férfiról sem pusztán amiatt, hogy nincs párja, hogy egy lúzer lenne.
2015. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
43%

de hogy nem! ez így van a mai "nőknek" már senki nem ffi csak a szupermacsók!

aki szingli nem ffi

aki sír az nem ffi

aki nem gyur az nem ffi

aki alacsony az nem ffi

de bezzeg ők tökéletesek mi?

2015. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak te tapasztalod.

Azt kell elérni, hogy ne egyedülállóként tekintsenek rád a nők, hanem jelenleg éppen kalandozónak.

2015. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
39%

Hasonló ilyen dolog:

Ha a férfi megfektet egy csomó nőt, akkor ő a nagy kajak állat, ha a nő lefekszik egy csomó pasival akkor ő ribi.

2015. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

Így van,legyél kalandozó macsó,aki után nedvesednek.Tehát szüless helyesnek,legyél bunkó,lekezelő velük és mellé izmos.Ha ezek megvannak,levakarni sem fogod a nőket magadról.

Azonban ha a helyesség nincs meg,onnantól esélyed sincsen egyetlen nőnél sem.

24/F

2015. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
2%

Nem mindegy, milyen férfiről beszélünk, pocok. Ha olyanról, aki azért szingli, mert inkább halomra kúrja a legjobb csajokat, amikor éppen csak kedve szottyan, azt a legritkább esetben szokta lúzernek tartani a társadalom.


Ha viszont az olyanokra gondolsz, akik nem találnak nőt egyáltalán, és csak kínjában vannak egyedül, nos, lássuk be, esetükben valóban nem az élet császáraival van dolgunk...

2015. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
Én meg inkább azt tapasztalom, hogy a nők szerint amelyik srác csúnyácska, visszahúzódó, csendes és egyedülálló, az egy szerencsétlen, furcsa (negatív értelemben), magányos kis senki. Amelyik srác meg kigyúrt, nagyképű, nagypofájú és egyedülálló, az egy kalandor, bátor, független, különleges, furcsa (pozitív értelemben) hapsi. Ki érti a nőket...
2015. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom miért gondoljátok, hogy a bunkó és lekezelő pasikra bukunk.. Na de ne azt vedd alapul, hogy a szőke műszempillás műmellű bögyöske rá se néz másra.


Én értelmes nőt még nem láttam egy paraszt mellett.. Van egy baráti pár, alapvetően szeretem őket, de azért mindkettőnek van egy stílusa. Nem kéne barátnak, de a csajt se szedném fel, ha pasi lennék.

Hallottam már őket beszélni egymással..egészségükre, ha nekik ez jó.


Az meg hogy kifele mit mutat valaki. Az én párom is "fsza gyerek" úgy a társasággal egyetemben. Intelligens emberek, de egymást szeretik piszkálni. Ha valaki elmegy mellettük és hallja őket beszélgetni, akkor azt gondolná róluk, hogy bunkó paraszt mindkettő, ősi ellenségek. Aztán tudnak normálisan is beszélni egymással, meg bármikor ugranának, ha szükségük van segítségre, egyszerűen csak ilyenek. NEkem ezzel semmi bajom.


Viszont párkapcsolatban meg kenyérre kenhető mindegyik!!


Tehát azért mert te azt látod, hogy bunkó sggfej, még nem biztos hogy az. Illetve ha az is, akkor meg csodaszámba megy, ha egy értelmes, okos nő van mellette.

2015. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%

Szóval nagy különbség van, ha a barátnőjével bunkó, vagy ha a haverjaival csesztetik egymást.


Mi is szoktunk néha hülyéskedni..hát azt is ha hallanátok..akkor elkönyvelnétek engem, hogy én is a bunkókra bukok, csak mert jól néz ki. PEdig csak hülyéskedünk és mi ezt pontosan tudjuk. :)

2015. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%
Ja és mondjuk az az igazság, hogy aki ismer minket az a hangsúlyból felismeri, hogy mi most éppen "játszunk", vagy komolyan bántjuk a másikat. Ez nem biztos, hogy mindenkinek lejön elsőre. Mi érezzük a szarkazmust és iróniát minden szavunkban és pontosan tudom, ha valamit komoly gondol.
2015. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!