Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés elején ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején ez már lehet hogy egy rossz pont?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan társkeresés céljából ismerkedünk,csak egy bónusz hogy bejövünk egymásnak,szerintem a másik feltérképezése folyik jelenleg.Úgy kezdtünk el beszélgetni,hogy rossz passzban volt,érdeklődő voltam,segíteni próbáltam neki,próbáltam felvidítani.Rólam nem igazán esett szó.Nem tagadom,próbáltam úgy közelebb férkőzni hozzá,hogy sokat kérdeztem.De ha most erre a pár napra visszagondolok,ő nem is tud rólam semmit,mert nem kérdezte meg mit csináltam eddigi életemben,stb.,most nem tudom hogy azért mert nem érdekli,vagy ennyire saját magával,a gondjaival van elfoglalva,és már régen kérdeztek meg tőle alap dolgokat,vagy nem voltak rá kíváncsiak,ezért most meseórákat tart nekem mindenféléről.Csak nekem ez furcsa,és nem ezt szoktam meg.Eddigi beszélgetések nem privát helyeken történtek,lehet hogy ha kettesben lennénk egy lakásban,máshogy alakulna a beszélgetés ? Ha normálisan lenne időnk,meg nyugi lenne.Kipróbáljam ezt a verziót ? Kissé el lennék keseredve ha a vonzalmam ez miatt kezdene csökkenni iránta :s N
2015. nov. 30. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbálj vele kettesbe kerülni kicsit és kezdj el magadról mesélni neki :)
2015. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van mikor átesek én is a ló túloldalára és csak magamról beszélek. Lehet valami kényszer hogy szóval tartsam a partnerem vagy nem is tudom.
2015. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Férfiben nem jellemző ez szerintem.Nem értem,mert önzőnek más dolgokban meg nem mondhatom,mert figyelmes,az emberekkel meg jószívű.Persze egy oldalról jó,mert én meg nem szeretek mindent elmesélni rögtön az elején,így valahol örülök is hogy nem bombáz kérdésekkel,de azért ha érdekel valaki,kérdezek róla.Majd megfigyelem a következő időben miért van ez.
2015. nov. 30. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!