Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavarna, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna, ha a lány folyton ugyanazt húzná fel?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok ruhám, amit szeretek, de van egy aranyos nyári, amit nagyon. Viszont az utóbbi kb 7 nap alatt már háromszor volt rajtam. Most is úgy felhúznám, de múltkor is akkor volt rajtam, mikor a barátommal találkoztam, félek, hogy igénytelennek fog gondolni :(
2015. aug. 14. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig tiszta, akkor nem zavar. De néha tényleg jól jön egy kis változatosság.
2015. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Igen ebből az jön le hogy igénytelen vagy. De a többit miért nem szereted?
2015. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen melegben fél óra alatt megszárad egy kis nyári ruha, a vastagabb daraboknak sem kell sokkal több idő.

Szóval ha rajtad van egyik nap, hazaérsz, kiöblíted, másnap simán felveheted újra, hiszen tiszta...hogy ki mit gondol az meg nem számít, te tudod, hogy tiszta. Főleg ha a barátodról van szó. Megmondhatod neki, hogy annyira szereted azt a ruhát, hogy mindennap kimosod, hogy másnap újra felvehesd :P

2015. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátomból kiindulva, az se tűnne fel neki, ha minden nap ugyanazt hordanám... :D
2015. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ki szoktam mosni, nem vagyok sem büdös, sem piszkos soha...

A többit azért nem szeretem, 2. hozzászóló, mert régebben nagyon slamposan öltözködtem, csak pólóim vannak, meg háromnegyedes farmernadrágjaim, pénzt meg nem szeretnék kérni a szüleimtől, hogy új ruhákat vehessek.

2015. aug. 14. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én is azt mondom, hogy nyilván kimosod (sehol nem feltételezhető az írásomból, hogy én az ellenkezőjét gondolom), tehát nem igénytelenség.
2015. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tiszta és takaros, semmi gond. A fiúk úgysem fordítanak nagy figyelmet erre általában.


De amúgy ugyanígy megbeszélheted ezt a barátoddal :)

2015. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bence_ ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Szerintem neked örül nem a ruhádnak.

2015. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó esetben úgy is az fogja érdekelni, hogy mikor veheti le rólad, nem az, hogy mit veszel föl. Nem hinném, hogy igénytelennek gondolna, főleg, ha neki is tetszik, inkább azt gondolja szerintem, hogy miatta veszed fel, mert tetszeni akarsz neki. Én is mióta megjegyeztem páromnak, hogy milyen szexi abban a szürke gatyában, azóta minden áldott nap azt veszi fel. :) Jó mondjuk mi együtt lakunk, én mosok rá, így nemcsak remélem, hogy tiszta és ápolt, de tudom is.
2015. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!