Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket (mennyire)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket (mennyire) zavarna ez egy komoly párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hosszú távra tervezett kapcsolatról van szó a kérdésemben. Mi lenne akkor, ha a lány nem tudna tablettát (és egyéb hormonkészítményt, tehát hüvelygyűrűt, implantátumot, injekciót) alkalmazni egészségügyi ok miatt, és gyakorlatilag az egyetlen épeszű megoldás a védekezésre az óvszer maradna, esetleg ritkán pesszárium jöhet szóba, de az semmiképp sem minden alkalommal?


(Minden egyéb lehetőség kiesett: a spermicid csíp, a pesszárium levétele borzalmas, spirál nem jön szóba, mert még nem szült az illető. Természetes módszerek kiesnek, mert a lány ciklusával sem lehet pontosan számolni. Megszakításba addig nem megy bele, amíg mind a két fél azt nem mondja, hogy ha besikerül a baba, akkor készek vállalni.)


2015. júl. 17. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem nagy gond, mivel én sem akarom, hogy a barátnőm hormonokat szedjen, mivel egyszerűen nem egészséges :) Így marad a gumi, ez van.
2015. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tehát az sem zavarna, ha akár éveken keresztül óvszerrel kellene védekezni?
2015. júl. 17. 12:07
 3/11 anonim ***** válasza:
nem szült nőknél is lehet spirál.
2015. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyan, semmi gond! Ne viccelj! Minden párommal így védekeztem, nem zavart. Ne aggódj emiatt!


28/F

2015. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó érzés, hogy vannak srácok, akik ezt komolyan így gondolják :)
2015. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ahogy elnézem, azért ez elég kevés férfinak elfogadható. Szinte minden fogamzásgátlással kapcsolatos kérdésnél azt látom, hogy ma már alapvető elvárás, hogy komoly kapcsolatban (sokszor még alkalmiban is!) a nő tablettát szedjen. Vagy ha azt nem tud, akkor jön a "majd kiveszem időben", de óvszert aztán semmiképp.

Alapvetően úgy gondolom, hogy kompromisszumot kell keresni, hogy mind a két félnek jó legyen, de van, amikor egyszerűen nincsen értelmes kompromisszum.

2015. júl. 21. 11:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szedek hormont, megvan rá az okom, miért nem. Eddig mindenki tudomásul vette, akinek meg nem tetszik, tehát annyira sem képes egy hosszútávú kapcsolatért, hogy gumit húz, azzal hogy lesz ez hosszútávú? egy összeköltözéshez, gyerekneveléshez nagyságrendileg nagyobb lemondások kellenek! Nálam inkább az az alap, hogy olyannal, aki nem érti meg, hogy nem fogok gyógyszert szedni még egyszer, azzal nincs kapcsolat és pötty.
2015. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
ennyire nincs más mód? 10 alkalomból 1 sem lehet gumi nélkül? Én nem szeretném úgy megtapasztalni az igazi szexet, amikor már gyerekről van szó...
2015. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem szeretném, hogy a párom feleslegesen hormonnal terhelje a szervezetét.

Nem vagyok tapasztalt, mindössze 2 alkalommal szeceltem, de nem volt az rossz gumiban. Meg amugy is, más módja is van az öröm okozásnak, és ahhoz még gumi sem kell. Nyugalom vagyunk így sokan :)

2015. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A természetes módszerek rendszertelen ciklusnál is működhetnek. A naptár nem, értelemszerűen, de a hőmérő, nyákvizsgálat kombinálva pl. már egész korrekt megoldás, természetesen megszakítás mellett.

Hasonló helyzetben vagyok, csak nálunk bonyolítja a dolgot, hogy párom miatt az óvszer sem működőképes sajnos. Rendszertelen ciklus mellett még sosem volt gondunk, bár nyilván nem 100%, de egyetlen módszer sem az. :)

Nyilván ha nem tudnám, tervezhetek-e párommal hosszú távra, az másképp lenne, de komoly párkapcsolatról kérdeztél. Szerintem lehet kompromisszumot kötni, nézz utána a természetes módszereknek, mert akad jó néhány! Ha meg épp kérdőjeles a dolog, hogy "milyen napod van", még mindig lehet pluszban óvszert is használni a biztonság kedvéért. :)

2015. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!