Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szülei furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei furcsán reagáltak rám. Miért lehetett ez?

Figyelt kérdés

A barátom bemutatott a szüleinek. Eleve furcsán jött ki a dolog. Nem velük él, én előző nap nála aludtam, de nem tudtam, hogy másnap haza tervez vinni a szüleihez. Azt mondta, úgyis haza kell mennie valamiért, és menjek vele, legalább bemutat. Én gondoltam, erről biztos szólt a szüleinek, de így utólag már nem vagyok meggyőződve róla.

Mikor oda értünk, nem voltak otthon. A házban hatalmas rendetlenség volt. Ruha kupacok a földön, koszos edények a konyhában, de irdatlan mennyiségben. Pedig amúgy maga a ház tiszta volt, csak nagyon rendetlen. De azért látszott, hogy igényesek rá, csak vagy tényleg nem tudták, hogy jövök, vagy annyira nem érdekelte őket, hogy ezt a hétköznapi kupit eltüntessék. Megérkeztek, bemutatkoztak, és ennyi. Nem beszélgettek velem. Nyilván nem azt vártam, hogy majd körülöttem forog minden, és születésemtől hallani akarják az életem történetét, de semmilyen szinten nem érdekeltem őket. Nem kérdeztek semmit, hogy mit csinálok, mennyi idős vagyok, hol lakok, semmi ilyesmit. Leültünk a konyhába, nem kérdezték, hogy kérek-e inni vagy enni valamit(ők ketten neki álltak vacsorázni). Aztán egymással, a barátommal, meg a testvéreivel beszélgettek olyan dolgokról, amikhez esélyem nem volt hozzá szólni, családtagokról, családi programokról. Én meg ültem ott, mint egy hülye, senki rám se bagózott. Úgy jöttünk el, hogy kettőjükkel összesen kb. 5 mondatot ha beszéltem. Egyszerűen mintha nem akartak volna rólam tudomást venni. Még arra sem tudok gondolni, hogy nem voltam nekik szimpatikus, mert semmi alapjuk nem lehetett ezt eldönteni, tekintve, hogy nem kommunikáltak velem, külsőre meg nincs rajtam semmi kirívó.

Próbáltam célozni rá a barátomnak, hogy ez nekem furcsa volt, de azt mondta, ne törődjek vele, csak fáradtak voltak, meg amúgy is rossz passzban vannak mostanában. Oké, de akkor minek vitt oda aznap? Ez csak nekem furcsa, hogy ennyire nem érdekeltem őket? Még ha a barátom nem is szólt előre, hogy megyek, akkor is legalább beszélgetni megpróbálhattak volna. Ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. nov. 30. 02:07
 1/2 opened paradise ***** válasza:

Hány lányt vitt eddig haza?

Talán már nem hisznek a csodákban és nem újabb valakit megismerne,mert az elődök nem maradtak sokáig.

2015. nov. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aztán kit érdekel? A barátoddal vagy együtt, nem a szüleivel.
2015. nov. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!