Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedett velem így ez a csaj, illetve, mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Történt, hogy idén június végén voltam a végzős bálon (idén diplomázok). Mikor az egész társaság táncolt a sötét helyiségben, ott táncolt a közelemben egy csaj. Az említett csaj elkezdett tánc közbe ölelgetni, amit többször megismételt. Aztán mondta nekem, hogy jöjjek ki vele az udvarra, mert szeretne velem beszélgetni. Mondtam neki, hogy ok, ismerkedjünk meg. Mikor az udvarra értünk, leült velem szembe, és mondta nekem, hogy "Hallottam, hogy te vagy a suli legokosabb hallgatója." Mondtam, hogy: tessék?A csaj mondta, hogy nyugodtan tegezzem őt. Még olyanokat is megtudtam ettől a csajtól, hogy 2 tanáromon kívül az összes többi kezelhetetlennek, és rossznak tart.A csaj aztán mellém ült, magához szorított elkezdett simogatni és többször megpuszilta a fejemet.Közben megkérdeztem a csajtól, hogy van-e párkapcsolata. Mondta, hogy már rég férjnél van, gyereke nincs.Ő mondta nekik, hogy "Majd megnézem ezt a kezelhetetlen, rossz kislányt". Mikor pár tanárom kijött az udvarra, a csaj mondta nekik, hogy nincs velem semmi baj, csak meg kell találni, hozzám a kulcsot. Közben szeretgetett és mondta a tanáraim egy részének, hogy "Nézzétek csak, milyen szelíd".Közben úgy csitítgatott engem, mint egy kisbabát. Mikor már ölbe akart venni engem, mondtam neki, hogy én ehhez már nagylány vagyok, de attól függetlenül szeretem. Azért eléggé furcsának éreztem ezt a közeledést, mert felsőoktatásban már nem szokványos, hogy a tanárok pátyolgatják a hallgatókat. Az általam elmesélt sztori nem kamu, és szeretnék szépen megkérni mindenkit, hogy rosszindulatú megjegyzésektől kíméljenek! Üdv.
2015. okt. 20. 20:22
 1/6 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2015. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2015. okt. 20. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Várjál! Homályos egy kicsit. Te lány vagy, és ez a "csaj" egy tanárod?
2015. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő egy tanárnő a sulinkban, de engem nem tanított soha, csak a sulink nem valami nagy létszámú, így mindenki ismer szinte mindenkit.
2015. okt. 20. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
What the actual fuck did i read?
2015. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha téged is érdekel, akkor esetleg érdemes bepróbálkoznod nála.
2015. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!