Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orvostanhallgató vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvostanhallgató vagy orvos csajok mind olyan beképzeltek mint hallani és csak az orvos vagy gazdag pasik kellenek nekik?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Orvostanhallgató vagyok. Rengeteg fajta csaj van nálunk, nem tudnék általánosítani.

Bár egy orvosnak nyílván több esélye van náluk mint egy betanított munkásnak (senkit se lenézve)...

Az, hogy gazdag pasikkal állnak csak szóba pedig rengeteg példával tudnám cáfolni.

2015. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szüleim orvosok, és ők tényleg minden egyetemre azt mondják, h büfészak, ami nem orvosi. Meg minden szakmát alantasnak tartanak az orvoshoz képest, nekik képtelenség megfelelni. Az én mérnöki végzettségemre is azt mondják, h az semmiség ahhoz képest amit ők értek el. Hát ez van, én soha nem akartam, és nem is tudnék orvos lenni, mert nem érdekel, egyszerűen nem jön be, nem lenne kedvem ilyesmivel foglalkozni.
2015. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az orvostanhallgatók, orvosok is emberek. Van köztük ilyen is, olyan is.

Én már végeztem az orvosin, de még mindig kitartok a barátom mellett, akivel egyetem előtt jöttünk össze. Nem orvos, sőt, diplomája sincsen. És nem, nem gazdag.

2015. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Amit a 2-es mond, az is egy jelenség. Általában azok az orvostanhallgatók szeretik lenézni a könnyebb egyetemeket, akik 2-esekkel bukdácsolnak, így jobbnak érzik magukat, de a jó tanulók közt is megfigyelhető.


Viszont mérnököket épp hogy nem szokták lenézni...

2015. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En orvosis lany vagyok, a baratom pedig nem, de ettol meg nem valtozik semmi, ugyanugy oda vagyok erte. Miert is neznek le barkit? Semmi jogom nincs hozza. Mindennek megvan a letjogosultsaga es minden fajta munkaero szukseges, kulonben nem mukodne a vilag. A "bufe" szakok is ugyanugy fontosak es hasznosak ha tényleg szivvel-lelekkel csinalja valaki nem pedig csak azert hogy huzza az idot hogy ne kelljen dolgozni mennie. Minden szakon vannak bekepzelt emberek, de nem lehet igy altalanositani.

21/L

2015. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerek két ex-orvosi szakos csajt.A fogorvos csaj orvoscsaládban nőtt fel,ugyanakkor nagyon sznob,a pénzt könnyen elveri és olyan pasit fogott ki,aki mindezt fenntartja neki.A másik gyerekorvosként végzett és a saját községében praktizál,mert ezt szereti csinálni.Szóval nem lehet általánosítani.
2015. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Orvosként azt kell, hogy mondjam, hogy a jelentős többségükre mondjuk 70-80 százalékukra igaz ez a megállapítás. Egoisták, sznobok, bunkók és el vannak szállva önmaguktól. A maradék 20-30 százalék viszont egész aranyos, kedves. Viszont én összességében nem ajánlom az orvos/medika csajokat. Iszonyatos igényeik vannak, de önmaguk nem sokat tudnak felmutatni egy kapcsolatban a pofijukon az egójukon meg a diplomájukon kívül mást. Ó és náluk nagyobb szakbarbárok szerintem egyetlen más szakmában sincsenek. Komolyan néha utálok velük beszélgetni, mert a munkán kívül semmi más nem érdekli őket.
2015. nov. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Ami meg a büfészakozást illeti, egy BME diplomát szerintem nehezebb összehozni, mint egy orvosit, és a reál szakokat csak nagyon kevés orvos büfészakozza le, főleg az idiótábbak, viszont van rengeteg olyan szak, aminek semmi létjogosultsága nincsen. Mondok egy példát, az én szememben egy diploma nélküli kőműves, vagy asztalos mester, vagy egy földműves egy megbecsülendő, személy, aki hozzám hasonlóan értelmes és fontos munkát végez. Egy andragógust, vagy szabadbölcsészt viszont lazán pofán röhögök, amikor kimondja, hogy mi szakmája, mert a társadalmi hasznosságuk egyenlő a nullával és a diploma megszerzéséhez szükséges energia is kb nullához közelít. Az megy ilyen szakra, aki lusta dolgozni és még X évig akar bulizni, meg a saját hányásában fetrengeni egyetem címszó alatt. Egy hónapig laktam ilyen emberekkel egy kollégiumban, szinte sírva könyörögtem el magam onnan, akkora volt a primitívség, a szellemi nihil, olyanok voltak, mint az állatok.
2015. nov. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Én jogász hallgató vagyok, a barátnőm orvos. Előtte mindketten egyetemi végzettség nélküli emberekkel jártunk. Én azt mondom, hogy hasonló a hasonlóval, az a legjobb. Mi teljesen egyformák vagyunk anyagi szempontból is és a tanulást illetően is. Nem hiszem, hogy lehet általánosítani, hogy ki milyen a szakma alapján. A jogászokra is azt mondják, hogy beképzeltek, én nem vagyok beképzelt, csak autoritív személyiség, amire szükség is van a szakmámhoz. Ugyanúgy a barátnőm sem beképzelt, pedig lenne mire. Kifejezetten intelligens és egy szexbomba. :)
2015. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meg a mérnökök
2015. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!