Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik k. urvasabb? A sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik k. urvasabb? A sok smink vagy a mukorom?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a szemem sok a szemhejpuder, vagy ha egy csajnak hossyu kocka mukormei vannak?
2015. dec. 1. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass, tanulj, rád fér:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat


(napi k.urvás kérdés is befutott, szuper. És mit veszel fel? Cicanadrág, csöcslógatós top, piros blézer, 15cm-es platformcsuka?)

2015. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen. pont azt
2015. dec. 1. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
A műköröm még szexi is lehet, a sok smink az irritálóbb. Akin sok smink van, az megy a /dev/null-ba, igazi nő kell nekem, nem porcelánbaba.
2015. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ízlésesen használod mindkettőt,egyik sem,de ha túlzásba viszed valamelyiket,az valóban k*rvás.

Talán a sok smink,mert az feltűnőbb.

2015. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
A műkörmöt sose értettem, szerintem undorító. Szemhéjpúdert meg csak különleges alkalmakkor szoktak használni a nők, szóval azt se értem, miért akarna valaki hétköznap szemhéjpúderrel a szeme fölött rohangálni a nagyvilágban.
2015. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Èn egyiket sem értem. A szemhéjpùder olcsò és közönséges hatàst kelt.Természetellenes is,nekem mindig egy bohòc jut ròla eszembe. Ha csak nem valami natùr szînű.Az optikailg frissìti a tekintetet. A műköröm meg felesleges ès csùnya.A sajàt körmödet is nagyon szépen meg lehet festeni,akkor is,ha nem nagyok.
2015. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagában egyik sem, mindkettő lehet nagyon csinos, nőies, igényes. Más kérdés, hogy sokan nem tudják használni, mert ízlés nulla, csak ész nélkül felpakolnak maguknak mindent, amit érnek, merthogy az milyen igényes.


Ha van egy kis érzéked hozzá, akkor mindkettőt is használhatod, akár napi szinten is, mégis az lesz az embereknek a benyomása rólad, hogy milyen igényes NŐ vagy. Ha nincs hozzá érzéked, akkor tulajdonképpen mindegy, azok nélkül is meglesz rólad a véleménye mindenkinek.

2015. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a műköröm nőies, de a sok smink is lehet szép, bár az ritkább. Mondjuk nekem ez a stílus jön be szerintem.
2015. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő.
2015. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!