Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi elott ellibben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elott ellibben valami k. urvasabb oltozekben egy csaj, de a sracnak szinten enyhen k. urvaz kinezetu noje van, megnezne?

Figyelt kérdés

Ezelott 3 honappal meg nagy nocsabasz volt a srac. Kis ideje osszejott egy csajjal. Nem akarok semmit a sractol, de sokat szenvedtem miatta es kicsit kinozni akarom, mint nem talalok magamnak valakit.

Tudom, hogy bejonnek neki a miniruhas, csecskidobos nok.

Arra gondoltam egyik alkalomkor,mikor latjuk egymast, egy piros dekoltalt miniruhat vennek fol, piros magassarku, feher blezert ra es termeszetesen piros ruzs.

Masik alkalommal egy piros fenekig ero bor hatasu kabatot vennek fol, fekete terd ala ero borcsizmaval, ala pedig egy fekete dekoltalt ruha. Es persze piros ruzs.

Amugy regebben bejottem neki, azt nem tudom, hogy mit akart pontosan.

22L


2015. nov. 17. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Es megis mit szeretnel elerni ezzel?


Azon kivul persze, hogy nevetsegesse teszed magad, mert az ebben a helyzetben alap.


Kinozni ezzel biztos nem fogod. Nincs jobb dolgod? Nem bantani akarlak ezzel, csak tenyleg nem ertem, ez mire lesz neked jo..

2015. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmit. Csak kinozni. Es ugyan mibol gondolod, hogy nem jonne ossze?
2015. nov. 17. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Minden masodik csaj igy nez ki egy atlag szorakozohelyen.. Az meg hogy a viharba lenne kinzas, hogy kipakolod magad? Gondolj mar bele..


A 'na most jol megmutatom, mit vesztett' csak azon mukodik, akit erdekel, hogy nem kaphat meg.. Ha annyira erdekelted volna, utanad tepert volna, nem csajozott volna be.


Szerintem csak magad alazod meg ezzel, es ha tudja, hogy alapbol nem vagy ilyen, akkor eleg feltuno lesz, hogy pont amikor osszefuttok, hirtelen atvaltasz magamutogatova.. jo esellyel ki is fog rohogni.

2015. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Parszor volt rajtam mar hasonlo stilusu ruha, annyi kulonbseggel, hogy a melleimet soha nem tettem ki, ha mini volt rajtam.

Nem fog rohogni, nem az a tipus.

2015. nov. 17. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor mutasd meg neki, hogy miről maradt le, és kész. Vagy bejön, vagy téged is r.ibancnak néznek.
2015. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas viselkedés, de ha jólesik, hajrá. Csak ne bosszankodj túl sokat, ha nem sikerül, nem éri meg.
2015. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak magadat alázod, de a te dolgod. Sok 0 önbecsüléses lány van.
2015. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert alaznam ezzel magamat
2015. nov. 17. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kínzás neki ha mindenki k@rvának néz, de ha neked jobb hajrá. Egyébként azt se értem miért akarod bántani mikor azt mondod nem tudod ő mit akart de te sokat szenvedtél miatta. Nekem nem áll össze...
2015. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És mi lesz, ha megnéz? Nem veled megy haza, hanem a másikkal. Egy pasi sok nőt megnéz, és rá 5 percre megnézi a következőt is. Te pedig szenvedni fogsz, mert egész este arra koncentrálsz majd, mikor néz meg ismét. Ő meg jól érzi magát a barátnője mellett.

Csak magadat kínzod, őt nem.

2015. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!