Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kiábrándu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kiábrándultatok, amikor először láttátok a pározokat smink nélkül?

Figyelt kérdés
Nem sminkelek erősen, viszont olyan rövid és ritka a szempillám, hogy egy minimális kiemelés nélkül úgy nézek ki, mintha beteg lennék. Régebben egyáltalán nem sminkeltem, de amióta elkezdtem, és egyszer anélkül mentem emberek közé, egyből kérdezték, hogy jól vagyok-e meg hasonlók. Aggódom, hogy mi lesz a párom reakciója, ha esetleg meglát smink nélkül. Tudom, hogy hülyeség, és ha tényleg szeret, akkor elfogad így is, de azért mégis tartok egy kicsit.
2015. okt. 15. 09:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azért leszögezem, hogy nőként kérdezem. :)
2015. okt. 15. 09:04
 2/12 anonim ***** válasza:

Használj ricinust a szempilládra, hogy hosszabbak és dúsabbak legyenek.


Sajnos én is mindig sminkelek,de csak épphogy természetesre,anélkül 15-nek nézek ki sajnos.


Eddig nem volt rossz reakcióm igazából,de már inkább úgy vagyok,ha egy mód van rá,legalább a szemöldököm megcsinálom és alapozót dobok fel reggel,mielőtt meglát. :D

2015. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom hónapokkal később vallotta be, hogy látja, hogy minden reggel igyekszem sminkelni, de neki jobban tetszem anélkül. Én meg azt hittem, amit ti is, hogy anélkül "betegesnek" nézek ki. Ő megerősített abban, hogy úgy jobb, így már 3 éve nem sminkelek erősen, sőt, vannak hetek, hogy egyáltalán nem.
2015. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Szerintem a realitás talaján mozgó férfi tisztában van azzal, hogy a nőknek nem biológiai okok folytán fekete a pillája, rózsás az arca és csillogó a szája. Akit ezzel be lehet csapni, az hülye, és megérdemli.

Erős sminknél mondjuk nyilván más a helyzet, azzal már elég erős arcátültetést lehet végezni - ha jól csinálják. A tapasztalat azonban az, hogy a legtöbb ember, aki erősen sminkel, az sz-rul csinálja, tehát smink nélkül csakis szebb lehet :D

2015. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Még mindig nem bírom felfogni, miért hiszitek ti nők, hogy mi férfiak a sminket szeretjük... a másik kedvenc jelmondat, hogy mi valójában a minimál sminket szeretjük. Elárulom: egyik se tetszik. A természetes bőrt, pillákat és szemöldököt szeretem. Gusztustalan, ha össze van cicomázva!


24/F

2015. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

A hármas válaszolóval értek egyet. Hasonló helyzetben vagyok, mint te, ha nincs rajtam legalább egy minimális alapozó-spirál kombó, gyakran megkérdezik, hogy beteg vagyok-e. :D

Pont ezért sokáig nem mentem el párommal találkozóra se smink nélkül, mert úristen mit szól. Aztán, mikor mégis úgy látott, akkor mellékesen megjegyezte, hogy neki így sokkal jobban tetszem. :)

Szóval, szerintem felesleges aggódnod ezen.

2015. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj, 5-ös...:DDD


Ti pasik ,amikor el vagytok ájulva egy csajtól, h milyen szép már smink nélkül, meg így a természetesség meg úgy, na akkor mindig kiderül, h csaj fullsminkben van, amit reggelente egy órán át készít, csak épp nem lilával-zülddel keni ki magát, hanem bézzsel, barnával, szóval földszínekkel.



Jött itt nemrég valami srác, h de nézzük már, itt van egy fotó a csajról, aki neki nagyon bejön, hát gyönyörűszép smink nélkül is, teljesen természetes, na neki az ilyenek jönnek be.



Na megnéztük, a csaj haja melírozva, a szemöldöke befestve, alapozó, szempillaspirál, pirosító, szájfény és ez csak az, amit még én s észreveszek, pedig nem vagyok nagy sminkguru.


Ennyit a "nekem a természetes, sminkeletlen csajok jönnek be" dumáról.

2015. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm 16 éves lánya mesélte, h ő felvállalná az arcát smink nélkül (szépecske egyébként), de az összes osztálytársnője minden reggel gyönyörű sminkben megy reggel suliba, naná, ha srácok rájuk figyelnek fel, mert ők feltűnőbbek, jobban ragyog a szemük, szebb a bőrük, csillog a szájuk és aha ő is akar egy cseppnyi figyelmet, neki is sminkelnie kell.


Ezért jár minden nap sminkben a suliba.

2015. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

#7 erről a hülyeségről beszéltem, minden nő ezt hordja össze. Figyelj, 8 évvel idősebb nővérem van, aki smink nélkül az utcára se megy ki, jó? Elég jó szemem van hozzá, felismerem a sminket, vagy annak hiányát, láttam eleget gyerekkoromban. Ennek tudatában mondom, hogy UTÁLOM A SMINKET. Az, hogy ezt te nem tudod elhinni, a te saját bajod.

Hányok a vakolattól, az alapozótól és a szemre kent szaroktól. Gyűlölöm. Gusztustalan. Ezért nem nézegetek nagyon fiatal lányokat se a buszon. Mindegyiken látszik a vakolat. Kevés a ritka, természetes gyöngyszem...

2015. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#5

Tudjuk, hogy nem szeretitek a sminket. De te miért gondolod, hogy nektek sminkelünk? Ha nektek sminkelnénk, egyáltalán nem sminkelnénk.

2015. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!