Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy védekezel az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy védekezel az ellen, hogy beleszeress egy nőbe?

Figyelt kérdés
Aki amúgy rendesen bejön, de nem lehetnétek egy pár.
2015. dec. 1. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez ellen nem lehet védekezni.
2015. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülöm amennyire lehet.
2015. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy.


Viszont a helyén kezelném a szerelmet. Nem árulnám el a barátaimat, nem távolodnék el a szüleimtől, nem tennék olyat, amit későn megbánhatok. Tudnám, hogy nem a másik különleges, hanem én vagyok szerelmes, és majd elmúlik.


Illetve persze őt se bántanám, nem zaklatnám, nem féltékenykednék, nem kémkednék utána. Pl. ha belenézhetnék a naplójába vagy a telefonjába, nem tenném meg, mert tudnám, hogy ez nem segítene rajtam, csak az, ha ő is szeretne engem, és azt nem lehet elérni azzal, hogy belenézel a telefonjánba pl.

2015. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elkerülöm őket.
2015. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem keresem emberek társaságát, mert a mai lányok alkalmatlanok bármilyen kapcsolatra
2015. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen valahogy így kevesebbet beszéltek aztán egyre ritkábban !!!! kezdetnek ez jó!!

Miért nem lehettek együtt?

2015. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!