Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Direkt csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Érdekes dolog történt ma velem..Kirúgták a pékségből azt a csajt akivel jóba vagyok..Van neki egy kolléganője akiről írtam már itt hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak..Ma bementem a lány kb azonnal rámszegezte a tekintetét már az ajtóba...Aztán nem hallottam amit kérdeztek tőlem és válaszoltam valamit erre volt egy gúnyos megjegyzése..Valamiért ki sem szolgált már hanem az új ember szolgált ki..Őszintén szólva nem tudom mire véljem ezt..Kifele már nem is köszöntünk egymásnak...
2015. dec. 1. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy direkt.

Valószínűleg úgy gondolja, hogy sikerült szétmarnia benneteket a másik lánnyal (nem elképzelhetetlen, hogy ő fúrta meg a kolléganőjét), oszt most ő a királynő.


A helyedben beszélnék a kirúgott csajjal, hogy párszor menjetek be együtt valamit vásárolni és közben tegyetek úgy, mintha összejöttetek volna.

Aztán valószínűleg szénné röhöghetnétek magatokat a savanyú fején. :)

2015. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De miért volt ez jó neki?

Kb nem is ismerjük egymást..De igazad van eléggé virgonc volt a csaj. Köze lehet vajon ahhoz hogy bejövök neki?

És most azt érzi hogy szabad a pálya?

2015. dec. 2. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!