Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam a barátomnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a barátomnak hogy le kell fogynom? Nem fog ettől elmenni tőlem a kedve?

Figyelt kérdés

Duci vagyok és megjegyezték a dokinál hogy nem ártana életmódot váltanom és mozognom.

Szerintetek ezt megoszthatom a barátommal? Vagy attól csak jobban felfigyelne rá, hogy még duci vagyok?


2015. dec. 2. 19:04
 1/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem muszáj elmondanod, hogy az orvos mondta. Majd észreveszi, ha elkezdessz sportolni.
2015. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

???


A barátod..nyilván feltűnt neki, hogy duci/kövér vagy.

2015. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy nem szokott rád nézni? Ha van egy kis realitás érzéke akkor nem sokat változtat a mostani megítéléseden. Egyébként meg ez nem egy pozitív dolog? Ő szerinted nem támogatná hogy egészségesebb legyél? Elég rossz a hozzáállásod.
2015. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha duci vagy, akkor az már feltűnt neki. Nem fogsz titkot elárulni, amikor megmondod, hogy egészségügyi okokból le kell adnom x kilót. Szerintem mondd el neki, sokat segíthet. Engem maximálisan támogatott a barátom, amikor diétáztam.
2015. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ki mit gondol? Bármit csinálsz magad miatt tedd és az egészségedért. Ez a jobban felfigyelne rá, hogy duci vagyok kérdést meg nem értem..eddig nem látott vagy mi?
2015. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmondhatod, de úgyis észre fogja venni a változást. Igazából te ismered, mi nem tudjuk, hogy gondolkodik erről, az egészséged viszont fontos.
2015. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

#1

Nem csak sportolni kell.Sőt,nem is ezen van a hangsúly.

Egy óra kocogással,kb 1 liter tejet égetsz el.Ha ugyanúgy zabálsz,akkor gondolhatod,hogy mennyit kéne ahhoz sportolnod,hogy a szervezeted kalória mínuszban legyen/kevesebbet viszel be,mint felhasználsz.

2015. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!