Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, akinek soha senki nem elég jó, mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én.
2015. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja a mesét elfelejtettem, mire vagy kíváncsi?
2015. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Ezt rám mondják mostanában...de nem akarom,nem így van! :/
2015. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk arra, hogy soha nem elég jó neki senki, és ezért folyton válogat, azt hiszi, hogy létezik tökéletes kapcsolat, tökéletes alatt azt értem, hogy soha nincs semmi veszekedés, semmi nézetletérés, semmi különbség, semmi más vélemény, mindenről ugyanaz a véleménye mindkét félnek, és mindenben totálisan egyet értenek, és ha adódik valami gond, akkor azonnal lelép, mert szerinte nem lehet megjavítani, megbeszélni semmit, vagy nincs is értelme, de közben akivel együtt van csaj vagy pasi, jó ember, és semmi olyan negatív dolog nincs benne, ami miatt ne lehetne vele együtt lenni, csak az illető másik fél ahelyett, hogy orvosolná a dolgokat, kompromisszumokat kötne (persze a normális szinten, nem azt mondom, hogy a rossz dolgokat egytől egyig el kell fogadni és lenyelni). inkább kiszáll a kapcsolatból. Valamint arra is gondolok, hogy talál egy jobb nőt vagy férfit, aki külsőre szebb, és akkor mindig megkíván másokat, miközben akkor az ember ennyi alapon sosem állapodna meg, mert mindig mindenkitől lesz jobb és szebb.
2015. nov. 19. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyai nagymamám.
2015. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

részben én

de nem olyan értelemben, amit te írtál

csak inkább egyedül vagyok, mint olyannal aki nem hozzám illő

és ilyet meg nem nagyon találok (ha meg jól kijövök vkivel, félek a barátságunkat kockáztatni)

2015. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, van. De nem fog továbbállni, mert a közeli rokonom. Inkább sajnálom mert szerintem ez egy betegség, hogy mindennek tökéletesnek kell lennie, és látszik rajta, hogy őt se teszi boldoggá.

De el tudok olyat is képzelni, hogy valaki még túl fiatal vagy nem kapott még komolyabb pofont az élettől, és ezért hiszi azt, hogy minden lehet tökéletes.

2015. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nincs 160-as IQja( mensa skálán 200as), nem elég normális párkapcsolatra akármilyen is lgyen mellette.

Személységben szinte mindig boldogna, mély gondolkodás módunak kell lennie. Tudnám sorolni s kifejteni de röviden e 2 lényeg.

19F

2015. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!