Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a szituaciob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a szituacioban mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Elore is bocsi az ekezetek miatt. Szoval eleg bonyolult a tortenet, adott ket fiu, az egyszeruseg kedveert Akos es Dani, egyebkent nem igy hivjak oket. Akossal masfel evet voltunk egyutt, nagyon szerettuk egymast, de voltak problemaink, megcsalasok es bizalmatlansag, folyamatosan orlodtunk amikor egyutt voltunk, egymas nelkul viszont meginkabb, masfel evig huztuk de aztan egy csapasra minden megvaltozott, erdektelen lett, amikor korhazba kerultem fel sem hivott es meg sem latogatott, a latogatast meg ertem mert pesten voltam korhazban, mi pedig 2 oranyira lakunk, de hivhatott volna... Dani, a legjobb baratja pedig minden nap bejott, mar elotte is ereztem valamit vele kapcsolatban, hogy talan erez irantam valamit vagy akar tolem valamit es hat engem is vonzott, de visszafojtottam Akos miatt. Aztan Dani szepen jott es minden nap megcsokolt amikor bent volt nalam, eloszor meg nem akartam es el akartam tolni, aztan nem toltam el, de nem viszonoztam es aztan mar annyira haragudtam Akosra, visszacsokoltam es nagyon elveztem. Aztan ugy alakult hogy Danival lefekudtunk (rosszindulatu kommenteket nem kerek) de ekkor mar en nem gondoltam hogy egyutt vagyunk akossal. Szoval szepen hazamentem, Akos meg visszakonyorogte magat, sot, megkerte a kezemet es egy darabig boldogok voltunk, persze ebben az egy honapban latszodott hogy nagyon emeszti a gondolat, Danival, a legjobb baratjaval se nagyon allt szoba es aztan eljott hozzank par napra Dani, ott egesz este csokoloztunk amikor Akos nem volt otthon, kesobb ezt megtudta es persze ment a balhe, plusz Dani megmutatta az uzeneteinket is, szoval szakitottunk Akossal, par napig haragudtam Danira, de aztan osszejottunk, persze en kozben gyaszoltam Akost, Danit probaltam megszeretni es ez teljesen felemesztette a sracot... Szoval a kisregenyem lenyege hogy hogyan probaljam megszeretni Danit es lezarni Akost, hogyan tudnam a kapcsolatunkat jobba tenni Danival?

2015. dec. 2. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ákost és Danit is félreteszed, és keresel egy harmadikat.
2015. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lysander válasza:
Az első kommentelővel értek egyet. Tedd félre a két srácot, és ne foglalkozz egyikkel sem. Nélküled jobb lesz nekik ;)
2015. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak igy egyszeruen "dobjam felre" mindkettot?
2015. dec. 3. 22:00
 4/6 Lysander válasza:
Igen, és találj magadnak egy harmadikat!
2015. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És egy ilyen lánykérésre igent mondtál? Mondjuk amilyennek tűnsz... :D Mindhárman megérdemlitek egymást.
2015. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikre sincs szükséged, de nekik sem rád. Dani megmutatta a privát üzeneteiteket? Azért, hogy Ákos lelépjen?? Ez nem fair Danitól.

Lépjetek szét háromfelé!

2015. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!