Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abii95 kérdése:

Mit lehet tenni ebben a szituációban? (kiegészítés lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác aki nagyon tetszik, és szerintem én is bejövök neki. Ő az a fajta fiú aki minden este más lánnyal van. Mikor beszélgettünk azt mondta hogy aranyos és szép lány vagyok, de nem akar nekem rosszat, nem akar megbántani. Ilyenkor mi van? Bejövök neki vagy nem, van esélyem, mit csináljak? Én nem akarok egy egy éjszakás kalandot vele ( főleg úgy hogy még szűz vagyok)

2013. aug. 26. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megmondta neked az igazat legalább. Ő nem akar lehorgonyozni egy partnerrel. Mást akartok, szóval felejtős.
2013. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Aranyos és szép lány vagy de nem akar megbántani"

Szép vagy, de nem akarok tőled semmit.


kb ez.

2013. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*lak
2013. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Úgy tetszel neki, mint a többi egyéjszakás. Gondolom tudja, hogy tapasztalatlan vagy, ezért mondta, hogy nem akar egbántani, mert úgyis csak arra kellenél neki.
2013. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lefordítom neked: Szép vagy! Tetszel! Ha benne vagy, akkor megduglak, de a repetát vagy a kapcsolatot az felejtsd el.
2013. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
valószínűleg bejössz neki, lehet hogy hosszabb kapcsolatot is eltudna veled képzelni, de még nem most.. mert nem akar ilyen dolgot, jelenleg élni szeretne.. sok lánnyal lenni stb..
2013. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Szóval akkor felejtsem el? Pedig mikor találkozunk, sokszor bulizunk együtt, akkor mindig nagyon figyelmes velem és kacsint, mosolyog meg hasonlók. A haverja meg azt mondta hogy érez irántam valamit és talán én meg tudnám változtatni...
2013. aug. 26. 14:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Női tévhit. :D
2013. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok és gyors válaszokat :) Sajnos nekem nagyon bejön a srác, nehéz lesz, de megpróbálom elfelejteni ezt.
2013. aug. 26. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!