Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Az alábbi szituációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Az alábbi szituációban mit lehet tenni, hogy egy ELSŐ randi tartalmas legyen a számotokra?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok, a csaj is 20 éves.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele EZ lesz az első randi. Ja, és talán még hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem volt barátnőm.


KÉRDÉS:

A csajjal még nem találkoztam sosem személyesen. Látni láttuk már egymást, de nem ismerjük egymást egyáltalán.


A gond az nálam a randin, hogy nem tudok flörtölni, hanem csak beszélgetni, kérdezgetni, hogy megismerjem.

Ezt viszont monotonnak, és szürkének fogja találni.

Erre valami megoldás?, ti hogyan csináljátok?


Nem tudok, úgymond csipkelődni vele. Dicsérni nem dicsérgethetem egész randi alatt, hogy szépen néz ki...



Légyszives, írjátok oda, hogy fiu/lány és milyen idősek vagytok.

köszi


Eddigi kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17036..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17038..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17092..


2011. ápr. 13. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bőben jó, ha kérdezgeted. Persze megdícsérheted, hogy csinos vagy vmi, de egész randi alatt bókolni...felesleges és idegesítő:)
2011. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja volt egy randim és eléggé "szürke" volt, amiatt amit te is megfogalmaztál. Kérdezett, én meg válaszoltam és ennyi. Nem is próbált közelíteni, flörtölni, olyan volt mintha egy haverommal lettem volna. Szóval én azt tanácsolom, hogy tényleg próbálj meg bókolni neki, még ha nem is végig. A beszélgetést meg próbáld meg személyesebb mederbe terelni, ne legyen olyan tök sablonos.
2011. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem néztem bele a kérdéseidbe, bocsi.


Szerintem nem baj, ha csak kérdezgetsz. Szerintem az a fontos, hogy először is tetsszél neki külsőleg, és hogy szimpatikus legyen neki a kisugárzásod. Ha beszélgetsz vele, kérdezgettek egymástól, abból megtudjátok, hogy ki milyen érdeklődésű, lesz egy első benyomás, eldől, h személyesen is szimpi-e vagy nem. Add magadat, légy őszinte, de sztem ne nyílj meg nagyon, maradj gentleman. :) Egyébként meg pár szép tekintet többet elárul, mint egy bók, ami lehet erőltetett vagy nem őszinte.

Sétáljatok, hívd be egy cukrászdába, nézzétek meg a várat, parkot stb, ami van :), az sztem bejön a lányoknak (magamból indulok ki.)

Ha szürke egérnek vél- függetlenül attól, h te egyébként mások szemében az vagy- akkor nem jöttél be neki eléggé, és nem lesz belőle semmi.


Sok sikert! És figyelj arra, hogy ne csak te tetsszél a lánynak, hanem , h ő is neked, mert 2 ember kölcsönös szimpátiája kell, h abból valami mély, tartós dolog lehessen.


21/l

2011. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

21:56-os:

Ti hogyan köszöntetek el egymástól a randi végén?, hogyan búcsúztatok?

Ez alatt azt értem, hogy hogyan oldottátok meg azt a részét, hogy puszi a végén, vagy hasonló?

Illetve, hogy beszéltetek-e a folytatásról?, ha igen, akkor hogyan?

2011. ápr. 13. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Na ez is vicces volt. Nem volt semmi a végén, se az elején, nem beszéltünk meg semmit. Később mondta msn-en, hogy neki jó volt és szívesen találkozna megint.
2011. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

22:09-es:


TE mit válaszoltál neki msn-en.


A randi elejét leírnád?

Hogyan találkoztatok?, a pasi nem adot puszit, vagy valamit?, hogyan köszöntött?


köszi

2011. ápr. 13. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem első találkozásnál puszi és szia, jól éreztem magam. Legközelebb is találkoznál,... több az már sok, és nem is lehet annyit érezni. Ha meg nem jön be: puszi, szia, majd beszélünk még?...


21/l

2011. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Ne éld bele magad haver, nem fog eljönni a csaj.
2011. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

21:08-es:

Tegnap találkoztunk !

2011. ápr. 18. 10:26
 10/13 anonim ***** válasza:
És milyen volt?fogtok még?
2011. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!