Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfi vagyok, és rendesen megkönnyeztem az Inside-Out című mesét. Ezek után pedig örülök, hogy nem látott senki, mert úgyis hülyének nézne, vagy ha nem is hülyének, de férfinek semmiképp. Mi van, ha véletlenül moziban látom valakivel? Történt már hasonló valakivel, ha igen, hogy sült el? Vagy mit tanácsoltok?

2015. dec. 3. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátom is megkönnyezte, ettõl nem Lett kevésbé férfi a szememben. Vannak szentimentálisabb emberek, mondjuk azt a mesét a nézõk 85%-a megkönnyezi (én érzéketlen picsusz vagyok nem picsogtam rajta :D)

Szerintem ne szégyeld ezt, vannak érzéseid és így van rendjén.

2015. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elég sok filmet megkönnyezek, amiben van egy kis dráma. Örülök neki, hogy ki tudom adni így.
2015. dec. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy férfi, vagy nő az illető, szerintem nem jelent semmit.

És egyáltalán nem a gyengeség jele az, ha valaki átérez helyzeteket, nálam a gyengeség jele az, ha valaki nagyon kemény akar lenni nő létére, és erre még büszke is.

Már ideje lenne, ha a világban a hasonló dolgok visszatérjenek a normál kerékvágásba.

2015. dec. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagyok annyira emocionális, hogy egy kicsit is érzelmesebb filmet gond nélkül megkönnyezek.


41/F

2015. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de a párom is szokott könnyezni filmen és számomra ez sokkal inkább pozitív mint negatív!!! Nincs semmi szégyellnivaló ebben szerintem!
2015. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!