Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
25 éves egyedülálló lány vagyok, 2 éve szakított velem a párom az esküvő előtt egy hónappal. Akkor is ismertem már azt a pasit, akiről most gondolkodom. Nagyon aranyos, humoros és hasonló a gondolkodása, mint nekem. Viszont ő 40 éves, tehát 15 évvel idősebb mint én és elvált. Alkoholista volt évekig, miközben az elvonón volt, a felesége összejött valakivel és elhagyta. Félek az előélete miatt, meg mert nagyon tud haragudni emberekre, illetve a fanatikussága sem múlt el, csak most nem az alkohol, hanem a pszichológia érdekli.
2015. dec. 3. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek van egy fanatikussága, kinek egészséges, kinek káros. A pszichológia szerintem még hasznos fanatikusság is. Nem a kora, vagy a pszichológiai érdeklődése miatt kéne kételkedned, inkább az alkoholista múltja miatt.
2015. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg saját magával nincs rendben, és ilyen kiszámíthatatlan a viselkedése, addig veszélyesebb, hogy csak magadat teszed tönkre miatta. Nem mindegy kinek adod a fiatal éveidet, ő ennyi idősen kérdés, hogy mennyire tud változni, miattad csak ideig-óráig, de egyedül kell talpra álljon. Nem a válás, és a korkülönbség a fő baj, hanem a vehemencia, és az önfejűség inkább. Nem biztos, hogy meg tudod változtatni.
2015. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem. Elég komoly a rizikófaktor, hogy megint elkezd inni. Lehet végleg letette, de lehet nem, sosem tudhatod. Gondolom már komolyan terveznél, a 15 évvel idősebb ex-alkoholista elég bátor választás lenne. Nem tudom mit értesz az alatt, hogy nagyon tud haragudni, de nem hangzik túl jól.
2015. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az alkoholizmus nagyon alattomos dolog, még ha most látszólag jól is van, bármikor visszatérhet, ha ismét megtörik az élete. A másik meg a harag, ami unszimpatikus, és bármikor bárki ellen fordulhat, ha úgy alakul, akkor meg lehet, hogy nem fogja tudni irányítani. Nem érdekel, hogy a pszichológia érdekli, az sem, hogy humoros, aranyos. A fenti két negatív nagyon negatív, ezeket számomra semmi nem tudná ellensúlyozni.
2015. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs több lehetőséged? ;)
2015. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Apa komplexusod van
2015. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


"mert nagyon tud haragudni emberekre" nagyon határozottan mondom ne akarj ilyen embertől semmit!

Csak idő kérdése hogy mikor fog rád is nagyon haragudni.

2015. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó hülyeség. Pont, hogy az viselkedik így, aki nyitott szemmel jár a világban, és látja, mennyi szemét féreg "ember" van. Jó, ha az ember nagyon haragszik valakire, nem ad újabb esélyt nnak, aki bántotta. Én is ilyen ember vagyok, és hála eme tulajdonságomnak boldogan élek. Persze nem gyűlölök folyamatsan, fanatikusan, de akit megutálok (okkal!) attól elzárkózom.
2015. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó hát sajnos nem így van ahogy mondod, mert én is nyitott szemmel járok és látom mennyi féreg ember van. Mégsem haragszom rájuk , mi okom is lenne???

Minden ember más , máshogy nevelkedett, más dolgokat élt meg, sorolhatnám, de van egy alap viselkedés mindenkinek amin nem lehet változtatni. Ezért nem is haragszom senkire mert nekik az a normális ahogy viselkednek, annyit tudok tenni elkerülöm az ilyen embereket. Papolni nekik felesleges , attól nem fognak megváltozni...

Megéltem én már egy két dolgot, találkoztam egy pár emberrel életem során. Alkoholistákkal, akik letették az italt, meg olyanokkal is akik mikor jött egy probléma az életükben újra elkezdtek piálni.

Nem lehet megmondani előre a jövőt, legfeljebb minimalizálni a kockázatot.

Igazából egyiken sem ismerjük a fickót , amit leírt abból nem sok minden derül ki , nehéz így képernyőn keresztül okosnak lenni.

2015. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!