Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél beteg pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél beteg pasival?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg, depressziós, antiszociális.

Néha eléggé sajnáltatja magát, de amúgy jó fej. Most kezdett el terápiára járni és elég bizakodó..

Csak engem aggaszt, hogy ennyi gond van vele, aludni pl csak gyógyszerekkel tud.

Most pl felidegesítette magát és szintén bevett egy csomó gyógyszert...


1 hónapja nem is dolgozik, mert olyan rosszul érzi magát és pánikrohamai vannak.


2014. jan. 26. 21:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ha tényleg most kezdett el terápiára járni, akkor most pár hétig rosszabb lesz és elkezd javulni majd az állapota.


Én is végigjártam ezt és eléggé elviselhető ember lettem.

2014. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok meleg.
2014. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Mr. Truth ***** válasza:
15%
az ilyen ingyenélők hoznak ki a osdromból... mire a depresszió? mire a pánikbetegség? pff csupa kamu betegség amit két pofonnal ki lehet gyógyitani de inkább gyogyszert szed csak hogy ne kelljen dolgoznia...
2014. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
En igen.A beteg embert segiteni kell nem szabad tole elfordulni.
2014. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát párkapcsolatra alkalmatlan az ilyen ember. ELőszőr magát kéne összeszednie, viszont, ha nagyon bejön neked a srác, akkor beszélgess vele, meg állj az oldalára, ilyenek, de ne kezdj bele egy párkapcsolatba, ha úgy érzed, hogy változik a helyzet és tudja irányítani a saját életét, amjd akkor belevághatsz egy kapcsolatba vele. :)
2014. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Ahogy a szavaiból kivettem, több éves probléma.


Előző kapcsolatom nagyon problémás volt, nem tudom, bevállaljam-e ezt... Nagyon sajnáltatja magát, meg ez, hogy nem megy dolgozni, nekem kicsit túlzás.

Tisztában vagyok ezekkel a betegségekkel, lévén tanultam is róluk, meg enyhe verzióban tapasztaltam, ezért is félek ettől..

2014. jan. 26. 21:11
 7/27 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz gyerekkora volt, így tényleg megértem, hogy vannak ezek a problémái.
2014. jan. 26. 21:12
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

3/5


A pánikbetegség, az valóban egy betegség. Nem lehet egy-két pofonnal helyre hozni. Ez annál sokkal összetettebb.!

2014. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Az antiszociális azt jelenti, hogy gyűlöli az embereket és ellenük is fordul...Te szerintem az aszociálisra gondolsz.


Soha nem jönnék össze ilyen pasival.

2014. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ő írta, hogy antiszoc.
2014. jan. 26. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!