Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam nem tudja elfogadni, hogy mikor a gyermekem (7 éves) velem van hazamegyek anyámhoz és náhany napot nála vagyun, őt pedig egyedül hagyom! Jogos a hisztije? F (32)

Figyelt kérdés
Néhány hónapja élünk együtt azóta ez így van, hogy mikor a lányom nálam van anyámnál vagyok, hogy a gyerek lássa a mamája és a tatáját is. A párom szerint mellette lenne a helyem és oda kellene vinni a lányom is, hogy együtt legyünk hárman. Nem érti meg hogy a gyerek szeretne a mamájával is lenni. Szeretem a párom és ő is engem és nem akarjuk hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk.

2015. nov. 29. 22:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem viszed magaddal az élétársad?

Valahol igaza van.

2015. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány hónapja vagytok együtt? Vidd el magaddal őt is :)
2015. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

"tatáját" Ez jó :D


Igaza van az élettársadnak,szeretne jobban az életed része lenni.

Vidd el magaddal a szüleidhez, és a gyerekkel is szervezhettek közös programot,de ezt óvatosan,mert a kölyök nem biztos, hogy pozitívan fog állni az "új anyukájához".

Kénytelen lesz szokni,ha hosszútávra tervezel a nővel.

2015. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Néha vidd csak haza és legyetek 3 asban is .
2015. nov. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3 hónapja élünk együtt de már több éve együtt vagyunk. Jól kijönnek a lányommal. Nagy ritkán eljön velem de mondta már hogy nem szívesen jön mert nem hívják és nem szeret hibátlanul sehová menni. Inkább azt szeretné ha jórészt otthon lennénk és csak látogatóba vinném a lányom anyámékhoz. Szerinte ez volna a normális.
2015. nov. 30. 02:09
 6/32 A kérdező kommentje:
Én a gyerek érdekét nézem! Mióta az eszét tudja anyámnál vagyunk ha nálam van és szeretném ha ez a jövőben sem lenne másképp. De elegem van már abból, hogy emiatt örökösen megy a vita mert a párom azt érzi, hogy nem foglalkozok vele kellőképp és csak a gyerekkel akarok lenni őt pedig kizárom az életemből. Nem értem miért nem érti meg hogy attól szeretem és miért nem bírja ki azt a néhány napot, hogy nem vagyok vele csendben, békében.
2015. nov. 30. 02:24
 7/32 anonim ***** válasza:
65%

Abban nincs igaza,hogy a gyereket csak látogatóba vigyed a nagyszülőkhöz is.

A gyerek szeret menni, oké.

Viszont az,hogy őt nem viszed, abban igaza van,hibás vagy.

Vidd őt is,akkor nem lesz gond.

2015. nov. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

Abban nincs igaza,hogy a gyereket csak látogatóba vigyed a nagyszülőkhöz is.

A gyerek szeret menni, oké.

Viszont az,hogy őt nem viszed, abban igaza van,hibás vagy.

Vidd őt is,akkor nem lesz gond.

Ő is a családod része már,ezt tessék éreztetni is vele.

2015. nov. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Dupla válasz?

Gyakori error.

Vagy szólnom kellett volna a másik felemnek, baxa meg,hogy már elküldtem...ebből veszekedés lesz.:D


Mi az,hogy asszonypajtást nem hívják? Nem jön ki a szüleiddel?

2015. nov. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De kijön velük. Nem tudom miért nem hívják szerintem azért mert magától értendő, hogy akkor jön mikor akar. Erről neki más a véleménye. Szerinte ha látni akarnák hívnál vagy mondanák hogy bármikor jöhet nyugodtan ő is De nem is jön szívesen mert ő nem dohányzik a családom viszont igen és rosszul viselni zárt térben ha mellette dohányoznak.. És nem is mindig tudnám megoldani h ő is ott legyen mert mikor a lány beteg vagy szünetek vannak a suliba akkor is velem van es az nem két három nap hanem hetek. Onnan pedig nem bírna bejárati dolgozni a párom és azt már a családom sem biztos hogy jó néven venné ha olyan hosszú ideig ott volna. Hisz azt beszéltük meg h én megyek meg a lányom nem pedig azt hogy ő is. És anyáméknál nem is félünk el neki ahhoz h kényelmesen tudjuk aludni másik szobába és ágyba kell aludnia mert én olyankor a lányommal alszok. Hosszú távon ezt is szóvá tenné, hogy nem alszom mellette..
2015. nov. 30. 06:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!