Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párom édesapja "csapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom édesapja "csapja nekem a szelet". Szerintetek mi a helyes? Tisztességtelen lenne elfogadnom?

Figyelt kérdés

Elvált ember, 40+os, de jól tartja magát. Fiatalos, élénk, talán fiatalosabb is, mint a fia.

Kedvelem őt, közel áll hozzám, csak vmi mégis kicsit visszatart... Talán az, hogy a fiával próbáltam meg először...



2015. nov. 29. 01:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Neked hogy esne, ha a volt párod anyukádat döngetné? Íratlan szabály, hogy ex barátaira/barátnőire/családtagjaira nem lövünk. Itt igazából az apuka a legnagyobb tapló, hogy ilyen megfordul a fejében.
2015. nov. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Becykeee ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2015. nov. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez függ attól is meddig voltatok együtt stb.
2015. nov. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg attól függ hogy mi a terved vele.. Ha pár hónapig tervezel aztán kocc akkor nyugodtan. De ha az exed mostohája akarsz lenni furcsább főleg ha az exed tesóját te szülöd...közben a fater öreg lesz
2015. nov. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Undorító! Ez kiverte nálam a biztosítékot. Szégyen, h ilyen emberek vannak. Remélem nincs bátyád , mert tuti arra is rámászol ha viszket. Mindjárt hányok tőled! Miért akarod tönkre tenni au exed életét? Nem elég büntetés neki a sorstól, h valaha ilyen hányadékkal mutatkozott mint te?
2015. nov. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vén kecske is megnyalná a sót...
2015. nov. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Ha a még most is együtt lennél a sráccal úgy gáz bár ha "bedob a közösbe" akkor nem annyira így meg aztán semmi extra nincs ebben.
2015. nov. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Ex szülei tabu, ez alól talán csak az az egy kivétel van, ha korosztályban sokkal közelebb állsz a szülőhöz.
2015. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem baromság.


Ha az apjának van lelke és szereti a fiát el kellene küldjön. De ha már csapja a szelet, és tudja hogy ez a fiának megalázó - sejted ugye milyen jó ember...?

2015. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

22 éves vagyok egyébként, párom apja pedig 47.

A volt párommal 6 hónapot töltöttünk együtt, aztán szakítottunk.

Apuka stílusa, az élethez való hozzáállása bejön nekem, kedvelem a természetét, a humorát, egyszóval egy remek ember.

Fiatalos, lendületes, kedves, szép a szeme és a mosolya, jó alkata van, kellemes a hangja.

Szívesen elfogadnám az udvarlását, csak tényleg az tart vissza, hogy az volt párom apja.

2015. nov. 29. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!