Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit aki igazi Pick Up Artist (Csajfelszedő művész) életmódot él? Tényleg majdnem minden nap más nővel fekszik le?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
hawer az 1 nagy kamú pénz lehuzzás! be ne vedd a csajozást nem lehet tanulni
2015. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
73%

1. Aki így hívja magát,az rosszabb a szememben,mint aki saját magának talál ki "menő" becenevet.

2. Ez olyan,mint a gyereknevelési könyvek,olyanok írják,akiknek nincs is.

Aki tudja csinálja,aki nem tudja tanítja.

3. Vannak ilyenek. De ők ezzel nem mennek netre menőzni.

2015. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert az egész PUA dolog átverés és lehúzás. Aki majdnem minden nap más nővel fekszik le, annak egy titka van: jól néz ki.
2015. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Volt ilyen korszaka az életemnek :-D De már évek óta vége. Akkoriban még nem is adtak neki nevet, pár év után találkoztam én is ezzel a PUA elnevezéssel.

És egyébként tanulható ;-)

2015. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamu.
2015. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Volt olyan kollégám aki , ha nem is mindennap de szerintem havi1-2 új csajt mindig felszedett, és ez éveken keresztül megy már. Most 40 körül lehet , kissé kopaszodik elől, nem mondanám hogy nagyon jól néz ki, viszont borzasztó jó beszélőkéje van. Nem bunkó, nem lekezelően bánik a csajokkal ezért is lehet ilyen szerencsélye.
2015. dec. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!