Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kamu duma, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kamu duma, ez a "nincs meg a kémia"?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ezt akkor mondja:


- egy nő, ha a férfi nem eléggé izmos


- egy férfi, ha a nő nem eléggé jó testű


Szóval csak én gondolom úgy, hogy nem a "kémia" hiányzik, csak simán külsőre megy az illető, és 10/10-es testet vár el a másiktól mikor ilyet mond?


2015. dec. 3. 16:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
egyáltalán nemkamu csak ezegy összefoglalás... az mindegy h miért nincs meg a kémia, de lehet hogy pont amiatt amit te is emlitettél... Azt meg senki ne kérje a másiktól, hogy lefeküdjönegy számára nem vonzó személyel
2015. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is kamu duma!Ha eg
2015. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy ronda pasi kiszáll egy Porschéból akkor egy csaj se fogja mondani hogy nem működik a kémia,egyből szeretne belülni mellé!
2015. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
12%
a nők mondják miután rádnéztek hogy bocsi de nincs meg a kémia! felszínes álszent ez az ország
2015. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%

A kémiát ne a nő és a férfi között keresd, hanem a nő és a férfi pénztárcája között.


Ahogy írták már előttem, példa:


egy átlagos srác kiszáll egy zsiguliból: nincs kémia

egy átlagos srác kiszáll egy fullos bmw-ből: van kémia


Oh, mily véletlen egybeesés. :D

2015. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
2015. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem kamu duma egyáltalán!!


A kémiát a hormonok okozzák az agyban, amit nem tudunk befolyásolni. Szóval vagy bejön valaki, vagy nem.

2015. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
Igen, kamu duma. Olyan, hogy kémia, csak a vegyiparban és az iskolákban létezik.
2015. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát tudjátok kinek kéne a dagadt csóka aztán felőlem, aztán felőlem térhajtóműves lamborginiből is kiszállhatna.
2015. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 opened paradise ***** válasza:
80%
Pedig van ilyen. Hogy minden jó és mégis hiányzik valami.
2015. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!