Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra milyen a tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés

Hogy nézzen ki, és milyen tulajdonságai legyenek egy olyan lánynak/nőnek akivel komoly kapcsolatot tudnátok elképzelni?

Kort is írjatok légszíves! :)



2015. dec. 3. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Lehetőleg természetes legyen külsőre, minimális smink lehet szép de az ilyen újra rajzolt szemöldök meg ilyenek nekem már sok. A hosszabb haj nekem tetszik :)

Nem kell, hogy doktor vagy professzor legyen de jó ha vannak dolgok amik érdeklik. Családcentrikus, jószívű, aranyos, kedves de határozott amikor a helyzet úgy kívánja. Még ha nem is tud főzni de nem riad vissza a kisérlezetezéstől. Értékeli az őszinteséget és ha szeretik, ő is tud viszont szeretni és őszinte, mindent meg lehet vele beszélni. Én úgy gondolom hogy a legjobb barátom aki lány egyben a szerelmem is. Ha egyedül van, el tudja foglalni magát, nem bulizós, nem dohányzik, mértékkel italozik és eltűri hogy én nem iszom vagy csak nagyon-nagyon kivételes esetekben. Néha szeret otthon lenni kettesben, néha kirándulni, felfedezni új helyeket.. de a baráti társaságtól sem riad vissza. Szereti ha ölelkezve alszunk :)

Valami ilyesmi jutott eszembe hirtelen...


25/F

2015. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen hosszabb haja, tudjon repülni, tudjon láthatatlanná válni és az is láthatatlanná váljon amit megfog pölö a pénz, legyen olyan 165-175 cm magas, karcsúbb alkat, hogy könnyű legyen cipelni ha eltörik a lába, ne legyen retardált, dolgozzon valamit ha nem képes láthatatlanná válni.
2015. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyen nőies, számomra vonzó külsejű és személyiségű, ami persze emberenként más...így hát
2015. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Külső:

- 0 smink.

- Szép arc. (A lényeg, hogy nekem tetsszen, nem az átlagember szépségideáljának kell megfeleljen.)

- A teste nem kell 10/10-es legyen. Egy átlagos, vagy átlagosnál kicsit jobb test nekem bőven elég.

- Egyszerű, nem kihívó öltözködés.


Belső:

- Lehessen vele komoly dolgokról beszélgetni.

- Okos, intelligens legyen. (Nem kell 160-as IQ, de azért az átlag embernél legyen intelligensebb.)

- Legyen kedves, jószívű.

- Ne játssza meg magát.

- Ne dohányozzon, és csak ritkán igyon alkoholt. (Az se zavar, ha egyáltalán nem iszik.)

- Ne járjon bulikba. (Nem nézem le azt, aki jár, de én nem ilyen ember vagyok, úgyhogy nem illene hozzám egy bulizós lány.)

- Introvertált legyen.

- Szeressen utazni.

- Legyen a legjobb barátom is egyben.

- Ne legyen birka, ne menjen mindig az átlagember után.


Biztos tudnék még írni, de most hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2015. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es köszi hogy leírtad pontokba szedve amit leírtam :D
2015. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös: Valóban sok az egyezés. :)
2015. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő igazi nőnek én meg igazi férfinak érezzük magunkat a kapcsolatban.
2015. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!