Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak, milyen szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, milyen szerintetek a tökéletes barátnő/feleség?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokat/szokásokat értékeltek, tiszteltek, szerettek egy nőben? (Nem csak az ágyban, általában is…) Szeretitek például, ha meglepetéssel vár, ha hazaértek? Szeretitek, ha szexisen öltözik, ha elmentek valahová? Jó, ha egy nő művelt, házias?
2015. okt. 27. 10:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha valaki igazán szeret, a tökéletlenségeiddel együtt elfogad. Kár ennyire görcsölni. 30n
2015. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiú, férfi szerint másmilyen. Amiket kérdezel, arra valószínű a legtöbben azt fogják felelni, hogy igen, az én férjem meg például rosszul van minden meglepetéstől, utálta, ha szexisen öltözöm, és a műveltségemtől meg komplexusai vannak.
2015. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a nők sem egyformák, a férfiak sem. Nincs ilyen általános recept. Amit az én férjem remeknek, sőt szupernek tart, lehet, hogy egy másik férfinak kevés vagy sok is. Mindenkinek mások az igényei, hála az égnek, ezért van meg mindenkinek valahol a párja.


Az én férfiam értékeli azt, hogy otthon nyugalom van, soha nem veszekszünk, mert tök jól tudunk egymással kommunikálni és ez az alapja az egésznek. Semmilyen házimunkát nem vár el, osztozunk mindenen, de imádja a főztöm és nagyon hálás, ha csinálok valami finomat. A meglepetések jönnek maguktól, ha az ember igyekszik a másik kedvében járni, ez is kölcsönös. A szexi ruhákat és sminket pl. utálja. Nem szereti az ilyen felszínes dolgokat, azt szereti látni, hogy kényelmesen vagyok itthon. A műveltség viszont nagyon fontos volt neki, már a kezdetektől azt vettem észre, hogy a beszélgetések a legfontosabbak neki. Nem a tényszerű tudás, hanem a fejlődési vágy, tanulni akarás, érdeklődés a világ dolgai iránt.


De te is megtalálod majd azt a férfit, aki oylan nőt keres, mint te vagy!

2015. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
* férjem
2015. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Olyan akibe szerelmes vagyok, a többi nem érdekel.
2015. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, sejtem, hogy mindenkinek másmilyen, csak kíváncsi vagyok. :) Szeretek erről beszélgetni azokkal a férfi ismerőseimmel is, akik nyitották rá – a társam már megvan, és örülünk egymásnak, úgyhogy nem is görcsölök ezen. De néha egészen érdekes dolgok derülnek ki, amikről nem is sejtettem, hogy a srácok ennyire figyelnek rá :).


Az én párom például bevallotta, hogy szereti, hogy főzés közben kiskanállal kóstolom meg a dolgokat, nem az ujjamat dugom bele a krémbe, mert ez neki tisztaságot, igényességet sugall. És szimpatikus neki, hogy utána nézek annak, mik a hírek a szakmájában, hogy beszélgethet velem szakmai kérdésekről, pedig nagyon távol áll tőlem az a terület, ahol ő dolgozik. Sosem gondoltam, hogy ez neki számít ennyire, azt hittem, ez az én hülyeségem, hogy szeretek képben lenni vele.

2015. okt. 27. 10:44
 7/24 A kérdező kommentje:

Annyira pozitívak vagytok! :)


Mindenkinek sok boldogságot! :)

2015. okt. 27. 10:45
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint a feleségem. :) csinos, hűséges, pozitív-bölcs személyiség, intelligens, kedves, segítőkész, van elég önbizalma- nem tőlem várja a megváltást, jól bánik a pénzzel, erős, megértő, szenvedélyes, házias. Istenien süt-főz, minden nap más finomságot készít. A gyerektémát pedig a sorsra bízza. Ha lesz lesz, ha nem nem. Teljesen mindegy. 32/F
2015. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló pontosan leírta.

Valaki aki szereti a személyiségem, én is az övét és külsőre is bejövünk egymásnak.

Felesleges külső/belső tulajdonságokat sorolni mert aki így csinálja az amúgy is csak egy álomképbe lenne képes beleszeretni.

2015. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Noren1989 ***** válasza:

Fél liter, 7,3%-os alkoholtartalom, enyhe szénsavas íz, meg persze a malátát érezzem rajta ;)

26/F

2015. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!