Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik félnek illendő mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik félnek illendő mondani, sugallni hogy találkozzanak? Férfinak vagy nőnek? (amikor már párkapcsolatba vannak)

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat akkor, csupán egy kopár kapcsolat.
2015. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem már kellemetlen kérdezni állandóan, hogy merre meg hol találkozzunk. Ez az esetek 100%-ban van (F/20)
2015. dec. 3. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez 50-50%-ban kéne működnie. Mióta vagytok együtt?
2015. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen mind1 lenne, ha 1 hónapja vagy 4 éve lennénk együtt szerintem! Mert azért vagytok egy pár mert kedvelitek, szeretitek egymást stb! De ha ez csak az egyik félnél van meg akkor teljesen mind1
2015. dec. 3. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy szerintem.

Ha pár hete vagytok együtt lehet ez még amolyan "udvarlási" szakasz, főként, ha nem volt felvezető. Onnan is gondolom, hogy nem lehettek régóta együtt, mert "sugallni" kell, hogy találkozzatok. Én párkapcsolatban megmondom, hogy mit akarok, és hogy mikor érek rá...ugyanezt várom a másiktól is. Ilyen udvariaskodások, nem mondom ki mit akarok max a kapcsolat elején lehet. Nem ártana vele is tisztázni...

2015. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Furi lehet ha egy "párkapcsolatban" ilyenen kell tűnődni.
2015. dec. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Celtix válasza:
Hat az ugye attol fugg, hogy egymassal vannak-e parkapcsolatban. Ha nem, akkor veszelyes egymast keresni, mert nagy a lebukas veszelye. Ha egymassal, akkor meg az keresse a masikat, akinek szuksege van a masikra. Hint: ha sose keres, valoszinuleg nincs rad szuksege...
2015. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!