Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekel egy fiú. Én őt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel egy fiú. Én őt nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik,ő azt hiszi hogy engem más fiú érdekel.. alig ír vissza nekem,sőt van olyan,hogy vissza se Ír csak elolvassa.. ha én írok neki el tudtunk beszélgetni.. mostanában viszont csak magáról beszél. Eddig is ritkán keresett. most viszont egyáltalán nem :/

nem érdekelhetem őt ezek alapján?


2015. dec. 3. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi meglehet, de engem ha egy csaj nagyon érdekelne és ő is mutatna érdeklődést, elképzelhetetlen lenne, hogy ne írjak neki vissza, ha módom van rá.
2015. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolná annyit csak ír, hogy "bocsi most nem jó". Szerintem keress mást.. :)
2015. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!