Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem érdeklem őt, de engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem őt, de engem ő nagyon érdekel. Ha teszem magam, mintha ő se érdekelne engem, akkor van esélyem, hogy újra érdekeljem? L

Figyelt kérdés
Az elején nagyon sokat érdeklődött irántam, viszont már nagyon keveset. Ha azt mutatom, hogy engem már nem érdekel, akkor észreveszi magát? És ha újból fog keresni, akkor még van remény egy párkapcsolathoz?

2014. okt. 3. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
érdeklem érdekelne engem érdekeljem, mintha érdekelne
2014. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2014. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez hülye taktika

én pl nem keresnélek már ha te sem keresel

szépen nem beszélünk többet

ha te nem keresel én minek keresselek?

nem játsz ilyet

mond meg neki hogy akarsz valamit

2014. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a legegyszerűbb lenne , ha tisztáznátok hogy ő most akar-e tőled valamit vagy sem ...
2014. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is #3 álláspontját erősítem. Ne hidd már, hogy feltűnik a hiányod és hirtelen jajj de odalesz az ember! Ha akarsz valamit, tedd szóvá, vagy hagyjad a francba!


Én biztos nem keresnék olyat, aki nem mutat 0 érdeklődést sem.


23/F

2014. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább te vedd magad észre...

Ez a hajó elúszott, ha eddig letojtad ne most jusson eszedbe h jah mégse. Nem körülötted forog a világ, majd legközelebb több eszed lesz...

2014. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

legrosszabb amit tehetsz.

De mik az előzmények? Jól következtetem le, hogy idáig tepert érted, de nem érdekelt téged? Most meg, hogy más lány után kajtat, vagy bármi mást csinál, már foglalkoztat? Akkor nehogy már azt hidd, hogy ezzel fogod foglalkoztatni :D


ok, másik eset. Volt egy fiú, aki érdekelt téged, de ő nem vett észre. Hirtelen a fiú észbekap, és? Az a jó, ha azt csinálja, hogy lefos?

2014. okt. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!