Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20-30 év közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-30 év közötti lányok szoktak mosolyogni az utcán, buszon, villamoson olyan pasikra akik tetszenek nekik?

Figyelt kérdés
Azért hangsúlyozom a kort, mert nem tinikre vagyok kíváncsi, hanem már az érettebb nőkre.
2015. dec. 4. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

20 éves érett nő


:D

2015. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
21 vagyok, és nem. Mindig arra gondolok, hogy lehet, hogy nem vagyok elég szép, és azt gondolják "te jó ég, ez a bányarém mit akar?". Még nem volt rossz tapasztalatom, csak rosszul mérem fel az emberek reakcióit. :/
2015. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én van hogy mosolygok magamban, mert épp valami eszembe jut útközben és ha olyankor pont véletlenül ránézek valakire, akkor az nem azt jelenti, hogy tetszik nekem.


Viszont nem kell, hogy azt jelentse hogy nem tetszik.


Szóval ezt így nem igazán lehet jól megválaszolni.

2015. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Mivel utcán nem szeretek ismerkedni, nem szoktam rámosolyogni senkire. Viszont olyan velem is volt már, hogy elmerültem a gondolataimban, mosolyogtam, és egyszer csak azt vettem észre hogy bámul rám vissza valaki. azt hitte neki szólt a mosoly, pedig nem.
2015. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Van párom, és nem bizalmaskodom idegenekkel.

27/N

2015. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valahol előreengednek (pl ajtóban, de volt már,hogy sorban). Rájuk szoktam kedvesen mosolyogni teljesen függetlenül attól,hogy tetszik az illető vagy nem. Egyszer a metrón mosolyogtam rá egy pasira,de akkor már előtte nézett egy ideje. Aztán ő máshol szállt le.
2015. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!