Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van ez igy? Megtörténhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van ez igy? Megtörténhet?

Figyelt kérdés
Amikor egy nő a munkája miatt nem tud kialakitani párkapcsolatot.Olyan munkát végez (üzletvezető nő)hogy szinte állandóan munkában van vagyis kevés szabadideje jut a magánéletére és emiatt nem keres párkapcsolatot.Ha van is szabadideje az csak 1-2 nap és ha otthon van a házimunkába segit a szüleinek.
2015. dec. 6. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Környezetemben is van ilyen nő. Szeretne kapcsolatot, viszont fontos a munkája, a sport, a tanulás, és háborog, hogy a férfi ezt miért nem érti meg. Ugyanakkor meg szeretne kapcsolatot is. Nekem úgy tűnik, nem olyan nagyon fontos neki. Nem tudom a kérdezőnél hasonló-e a helyzet.


De ez van férfinál is így, függ a kortól is, meg attól, hogy milyen társaságban mozog.

2015. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.27 éves nőről van szó.
2015. dec. 6. 09:45
 3/4 BlackSword ***** válasza:
Na most szerintem egy 27 éves felnőtt nőnek ennyire komoly egzisztenciával már rég le kellett volna vállnia és önállóan élnie...
2015. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

persze, megtörténhet

de ha nagyon akarná, ezek mellé is beleférne

2015. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!