Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy ideje egy sráccal.

Közölte, hogy le akarna feküdni velem, de tudja, hogy én nem...

A lényeg, hogy mindig csak a testemet dicséri. :D

Nem tetszem neki, hogy az arcomra meg úgy az egészre nem mondott eddig még semmit?


Vagy egy alkalomra mindegy, hogy néz ki? :D


2015. dec. 6. 14:35
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát én soha nem csinálom ezt, ennyire nem vagyok ösztönlény.
2015. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy a testet dicséri hisz azt akarja megkapni, az arc nem annyira fontos másodlagos szempont.
2015. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te mit várnál ettől a sráctól?

Közöld vele,hogy te milyen kapcsolatot remélnél tőle és ha nagyon ellenkezőek az elképzeléseitek akkor szépen felejtsd el őt.

2015. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a többi pasinál hogy van ez, de ha nekem nem tetszik az arc, felőlem lehet bármilyen jó teste, nem vonzódnék hozzá.
2015. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!