Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti ezt hogy csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ezt hogy csináljátok mennyi idő?

Figyelt kérdés

mennyi idő alatt készültük el fürdéssel együtt illetve olyankor mit csináltok?

én letusolok tusfürdő sampon balzsam aztán testápoló ez kb fél óra aztán hajszárítás 15-20 perc majd kivasalom a hajam az olyan 20 perc gyorsan felteszek egy sminket 15 perc max


Ti miket csináltok? Mennyi idő és borotváljátok a feneketek? mármint ott belül ha nem nagyon szőrös? (szerintem az nem szép ha szőrös és érdekel)


18/L kort is írjatok köszi :)


2014. aug. 29. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és ezt minden nap? jó magas összeg lehet a számlán..
2014. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es nem értem az összefüggést o.O
2014. aug. 29. 13:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha mindent együtt akkor

Fürdés,hajmosás 20 perc

Hajszárítás 5-8 perc

Borotva 5 perc

2014. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Szia, nos nálam átlagban a sima zuhanyzás 5-10perc abban benne van minden plusz még fogmosás

hajmosás esetén 15perc + 5-8 a szárítás, mivel a fiúknak rövidebb a haja nekünk kevesebbet kell szárítani hogy megszáradjon.

néha szoktam vasalni az 10perc.


borotválni csak az arcom és a hónaljam borotválom, az egész cakom pakk borotvával hajmosással mindennel max fél óra ha nem sietek. 19/F

2014. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás 10 perc hajmosással, 5-10 perc borotválkozás. Ha olyan helyeken is csinálnám, akkor több lenne, de azt csak akkor csinálom, ha csajom van.
2014. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam 50 perc, ebből 45 perc az élet gondjain való merengés, majd 5 perc a tusfürdő+sampon+törölközés+hajszárítás. Ha tökömet is borotválom, mert este action-t sejtek, akkor +10 perc Seggem szőrös, de csajomnak bejön így is szóval azt nem borotválom...különben is milyen b**zis mán' az...
2014. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzás-hajmosás (minden nap megmosom mert nagyon rövid hajam van, épp ezért szárítani sem szoktam), utána fogmosás, ha kell akkor borotválkozás. Kb 15 perc az egész.

Nincs az az isten hogy én valaha is leborotváljam a seggemet, nem vagyok sem kislány, sem búza!

25/F

2014. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok!

Kifelejtettem, hogy a hónaljamat és a "műszert" azért rendszeresen borotválom, csak a seggemet nem!

2014. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam is olyan fél óra a "nagy karbantartás".

Ez hajmosás, test szappanozás (sima szappant használok csak), borotválkozás: hónalj,a mellkasomról mint az 5 szálat (ami nagyon ostobán néz ki ha megnő :D), és bikinivonal, popsi,zacsi, középen meg max visszavágom a kispamacsot :D

Arcot rendszeresen villanyborotvával 2-3 naponta, az ilyenkor nem tétel.


A sima tusolás olyan 15 perc. Az csak szappanos tisztálkodás

2014. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

"Ha tökömet is borotválom" ez aranyosan hangzott :DDD


és hogy szőrös a feneketek nem nehezebb tisztán tartani? :S mert azért úgy annyira nem higiénikus szerintem vagy használtok valami nedves törlőkendőt

2014. aug. 29. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!