Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy a magyar nők felszínesebbek a külföldi társaiknál?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert itthon, amikor felraktam magam a badoora, szinte egyetlen lánynak se "tetszettem" külső alapján, viszont ha külföldi országot állítok be magamnak, akkor egy csomó lány rábök a buborékra, hogy tetszem neki külső alapján. Miért van ez?
2015. dec. 6. 16:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9

Aki a külseje alapján utasít vissza valakit, az felszínes.

2015. dec. 6. 22:05
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem feltétlenül az. Egy kapcsolat a szerelmen alapul. Ahhoz meg kell a vonzalom. Arról meg senki se tehet mit tart vagy mit nem tart vonzónak. Egy szubjektív nem befolyásolható döntést akarsz felszinesnek jellemezni, hogy jobban érezd magad?

Se nki nem mondja, hogy csak a külső vagy a belső számít. A kettő együtt. Ha valakinek nem tetszik a külsőd az egyéni ízlés nem felszínesség. Ezen hisztizni meg óvodába való dolog. Nem tetszhet mindenki mindenkinek.

2015. dec. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

#10 vagyok.

Felesleges arról vitatkozni,hogy egy kapcsolathoz kell e a külső vonzalom.Gyerekes dolog azt állítani,hogy nem,vagy neked jobb egy olyan kapcsolat,ahol nincs szex,mert nem kívánjátok egymást? Azt hívhatjuk barátságnak.Felszínesség az,amikor valakinek CSAK a külső számít,a belső nem.De egy egészséges kapcsolathoz mindkettő kell.

2015. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én tudom a legjobban, hogy a szerelemnek semmi köze a külsőhöz, mert én már voltam szerelmes olyan lányba, aki először egyáltalán nem vonzott, de ahogy jobban megismertem a természetet, nagyon megtetszett a külseje is.
2015. dec. 7. 12:27
 15/15 Thomika20 ***** válasza:

Igazat adok amúgy. Sok lány külsőre megy és kész. Meg se próbálják sokszor megismerni a másikat, mert csak azt nézik, hogy hogy nézel ki, ha nem vagy helyes, akkor nem kellesz.

Amúgy csak a tisztánlátás kedvéért. "Felszínesség" igen is bunkóság. A test önmagában egy felszín, egy felület, ami kézzel fogható. Ha valaki elutasít valakit a kinézete véget, joggal mondható "felszínesnek".

2016. ápr. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!