Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki minek a híve?

Figyelt kérdés

A.) Csakis komoly kapcsolat

B.) Csakis szexkapcsolat, általában újonnan megismert emberrel

C.) Csakis barátság extrákkal

C.) A és B és C is lehet, ahogy az élet adja

D.) Semmilyen kapcsolat nem érdekel


Korod/Nemed


2015. dec. 7. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
D 23/l
2015. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A.)


23/N

2015. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalat : csakis A. A többi kiégetté tesz. Semmi értelme. Max az egy éjszakás kalandnak. De azt nem írtad.
2015. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A.)


20N

2015. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocsi #3-as: 27 / N
2015. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam az Isten áldja meg. :D Két C van. A második C az D. és a D az pedig E-re módosul. :D
2015. dec. 7. 13:26
 7/19 anonim ***** válasza:

A


26 N

2015. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mivel nem vagyok alfahím se magas így a d Semmilyen kapcsolat nem érdekel ! 23 férfi
2015. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A és D között ingázom minden nap.
2015. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A.


Volt részem a többiben is, és csak gond volt vele. Ha valakihez nem vonzódom annyira, nem érzem jól magam vele annyira, hogy komoly kapcsolatban legyek vele, akkor a szex se jó vele, vagy 30 percnyi élvezethez cserébe többórás nyűglődés is társul, az meg kell a fenének!

Ha viszont valakivel jól érzem magam mind az ágyban, mind az ágyon kívül, akkor önmagam ellensége lennék, ha beérném kevesebbel, mint egy tartalmas párkapcsolat.

Úgyhogy inkább kivártam, amíg találtam olyan személyt, akivel minden tekintetben jól megvagyunk, és vele lett komoly kapcsolatom (két évet vártam rá, de megérte!).

2015. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!