Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem vagyok a híve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem vagyok a híve annak a baráti társaságnak, ahol már mindenki lefeküdt mindenkivel?

Figyelt kérdés
Nem érzem és nem is érezném továbbra sem jól magam olyan baráti társaságban, ahol tudom, hogy minden fiúval volt dolgom. Félre értés ne essen nem volt egy kettőnél párral dolgom ... Párom simán elvisz olyan társaságba gond nélkül, ahol nem egy lánnyal volt dolga, nyilván nem is mondta el nekem egy ideig kivel mi volt utána jöttem csak rá véletlenül. ... és rosszul is esik. Nem tudom mit szólna hozzá, ha én is rendszerint összepasszintanám volt barátaimmal...

2013. jan. 31. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Barney és bandájánál ez nem gond. :D
2013. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Nekem tök mindegy hogy ki, kivel feküdt le vagy kivel nem, ha bírok valakit, vagy a társaságban lévő embereket, nem ez fog számítani. Ha meg valaki olyan hogy többekkel is kefélt már, abban semmi nincs, de akkor "vállalja fel" az illető és ne szégyenlősködjön, egyébként meg aki cikinek érzi, az mért ribiskedett? Amúgy meg semmi sincs abban, sokakban van egyfajta kíváncsiság, hogy kivel milyen lehet.
2013. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Attól függetlenül, hogy igazat adok a kettesnek, nekem pl. szintén rosszul esne ha ilyen társaságba kéne járnom. Pedig én fiú vagyok :P
2013. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt most konkrétan férfira értettem, hogy nem zavarja, vagy akkor minek kell eltitkolni...vagy ha el kell titkolnia, mert szégyelli, akkor minek kell velük találkoznom. Nem azzal van a baj, hogy sokkal...nem tudom jól fogalmazom e meg...érthető e.
2013. jan. 31. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!