Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, nem olyan régóta vagyunk együtt, de eddig költöttem már rá pénzt és ő ezt nem viszonozta. Vegyek neki karácsonyra ajándékot vagy sem?

Figyelt kérdés
Mikulásra vettem neki 700 ft értékben ajándékot és ő eddig még ezt nem viszonozta, illetve első randin 590 forintot költöttem rá mert teázni mentünk, azonban nem gondoltam volna hogy ilyen drága lesz. Még nem kaptam tőle semmilyen ajándékot, a testvére pedig kérdezte hogy mit veszek neki karácsonyra ő azt ajánlja hogy valami karkötőt vagy nyakláncot vegyek neki. De nem ártana tisztázni a helyzetet, hogyha én veszek neki valamit akkor ő mért nem vesz nekem semmit se, legalábbis eddig nem? Nem szeretném ha azt gondolja hogy sok pénzem van így ha ő nem vesz nekem semmit akkor én sem. Hogyan lehetne megoldani ezt a problémát?

2015. dec. 7. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg is oldódott a probléma, már nincs barátnőd, ha arra se méltat, hogy megindokolja,miért koptat akkor nem kár érte.

VISZONT őszintén amíg 700 ft- okon pörögsz egy párkapcsolatban addig nem is lesz sokáig barátnőd, és ezt komolyan mondom. Ez gáz. Ha adsz valakinek valami apróságot azt ne azért tedd,hogy te is kapjál, hanem mert megakarod lepni. Ha rendszeresen előfordul,hogy csak Te adsz neki ő meg sose, akkor oké, hogy rosszul esik, de itt egy alkalomról van szó.

De minek is írok, úgyse fogod fel, figyelj szerintem a következő kapcsolatodban noteszbe írd fel,hogy most ráköltöttél 500 ft- ot ,ennyivel tartozik neked viszonzás formájában, különben megsértődsz. Kíváncsi vagyok hány napos kapcsolataid lesznek. De a legjobb ha magaddal leszel kapcsolatban és akkor mindig te kapod a csokit amit megveszel :D

2015. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát figyu, nem azért adtam neki ajándékot hogy ő is adjon hanem csak azért hogy örüljön neki én meg csak reménykedni mertem hogy talán én is kapok valamit. azt gondolom már h nekem nem kéne kapcsolat mert nem vagyok a kapcsolatok embere meg amugy az a lány olyan egy fogyatékos hogy valami nem normális nem tud válaszolni rendesen a kérdéseimre és két órát vártam rá 2 randiról késett 1-1 óra. Nem tud pontosan mondatokat fogalmazni, konkrétan választ adni a kérdésekre. Nem hiszem h ilyen mentális állapotú nő lenne az igazi mert nem tudom megértetni magamat vele elakartam hivni karácsonyozni 2x is irtam neki látta és nem válaszolt. most meg válaszolt 4.üzenetemre h nem nekem akarta küldeni azt hogy haragszik rám. most akkor mit csináljak én vagyok a hülye mert normális elmeállapotú nőt akarok? Nekem 69 az IQ-m az speciális iskolában határeset legalábbis ennyit mértek mert matekból felvoltam mentve és azért kellett na de matek nélkül gondolom magasabb az IQ-m és számtalanszor beléltem magam már más emberek helyzetébe ha akarom megjátszom hogy hülye vagyok de akár egy sikeres pozitiv szellemü vállalkozót is tudok játszani vagy egy tudóst aki ugy fogalmaz hogy senki se értse meg többször eljátszottam már és az emberek beveszik h okosabb vagyok mert én ezt tudom eljátszani de más dolog mikor oda kerül a helyzet, na de ha nekem ennyi az IQ-m vajon annak a lánynak mennyi lehet? 50?
2015. dec. 10. 15:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg hagyd, minek olyan nő akivel még normálisan beszélgetni se bírsz ,azért az alap egy párkapcsolatban,hogy jókat beszélgessetek, nevessetek együtt, megértsétek egymást. Az,hogy 1 órát késett idáig minden randiról és nem válaszol az üzeneteidre azt mutatja csöppet se tart tiszteletbe téged, így én se költenék rá egy forintot se, és dobnám, nemhogy karácsonyi ajándékot vegyek neki. Lehet a betegsége miatt fel se fogja, hogy ez nem normális, akkor meg pláne nem tudsz mit tenni vele.
2015. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Najooo a barárom elsö randin 1500 forint ertekben vett nekem teát. Asztán még a szülinapomra kb 1200 forintert vett nekem csokit. És ez még szerintem nem számit soknak
2019. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!