Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én hátam mögött is találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hátam mögött is találkozik az exével?

Figyelt kérdés
Nemrèg tudtam meg hogy a pàrom akivel fèl ève együtt èlünk tavaly a volt baràtnője mellett talàlkozgatott ès csevegett azzal az exèvel akit letagadott. Az exe màr hàzas. Van neki fèrje, mikor fèrjhez ment sok kèpet is küldött a pàromnak. A fèrje ùgy tudja hogy az èn pàrom csak egy règi haver ès nem jàrtak. A pàrom segìtett is sok dologban neki. Mikor èn a kapcsolatunk elejèn megkèrdeztem mikor talàlkoztak azt mondta egyik nyàron. De ez sem volt igaz. Az exe kötött neki ajàndèkba egy sàlat is. Titokban talàlkoztak miközben a pàromnak volt baràtnője az exènek pedig fèrje van. Ès nem egyszer hanem rendszeresen mikor a làny haza utazott. Mikor a làny anyja jött haza repülővel a pàrom hozta le vidèkre. Ezeket most nemrèg tudtam meg. Nem tudom hogy tartja e a kapcsolatot velûk. De tavaly ilyenkor mèg igen. Ès a làny nyàron is üzent neki amiről nekem utòlag szòlt de nem mondta el hogy mit ki is törölte akkor.
2015. dec. 7. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az érzésem nagyon csúnyán át vagy b.@szva a palánkon...
2015. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy találkozhat vele...bár annyira nem értem azokat az embereket, akik úgy kezdenek bele új kapcsolatba, hogy a múltat nem tudják lezárni...
2015. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldd vissza hozzá.: (
2015. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!