Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminchoz közeli nő húszhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminchoz közeli nő húszhoz közeli fiúval?

Figyelt kérdés

Világ életemben jóval idősebb pasikkal jártam. Nem egyszer 20 évnyi is volt a korkülönbség.

És erre 28 éves fejjel hirtelen azon kapom magam, hogy egészen vonzónak találok egy-két 18-20 éves fiúcskát. Pl. a sportegyesületben, ahol edzek, egy 18 éves fiú mostanában egészen pajzán gondolatokat ébreszt. Egy éve még semmi ilyesmi nem futott át az agyamon, gyereknek láttam, de látványosan sokat fejlődött az elmúlt egy évben, sokat izmosodott, férfiasodott, és cuki, ahogy ugrat néha. Az egyik nyelvi kurzuson pedig egy 19-20 éves fiú tetszett meg különösen. Állati kedves és vicces srác, ráadásul nagyon édesen közeledik. Látom rajta, hogy csak egy mozdulat lenne elvenni az eszét. Más korombéli nők hogy vannak ezzel? Hát a társadalom? Ciki 28 évesen 18-20 éves srácokkal játszadozni? És vajon a fiatal fiúk hogy látnak? Az ő szemükben már középkorú nő volnék?

Olyan fura... Ők még a szüleikkel élnek, legnagyobb megmérettetésük eddig az érettségi volt (már amelyik már túl van rajta), én meg 10 éve dolgozom, 8 éve gyereket nevelek, egyszer már lediplomáztam, férjhez mentem, elváltam, éltem jól is, éltem szarul is, szóval túl vagyok már pár életszakaszon, közel sem vagyunk egy súlycsoport. Vajon kordában tartandó az efféle vonzalom? Fel szabad számolnom az erkölcsi gátakat? Szabad az ilyet megélni? Hiszen még majdhogynem gyerekek...


2015. dec. 7. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Te egy rendkívül intelligens nő vagy,én meg nem pártolom az efféle vonzalmakat,de a te esetedben azt mondom éld meg,próbálj ki pár ilyen fiúcskát ha ők is akarják.Bennük biztosan nem fogsz semmilyen kárt tenni,csak életre szóló élményekkel lesznek gazdagabbak,így csak azzal kell törődnöd,hogy benned nem fog-e valami nagyon megváltozni.
2015. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor nincs akadálya.
2015. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok. :)

Olyanok keltik fel az érdeklődésemet, akikről sosem gondoltam volna. Most egy 20 és egy 18 éves. A 20 éves srác már két éve, de nem mentem bele semmibe bizonyos okoknál fogva. 26 vagyok. Annyi a különbség, hogy nem voltam férjnél és gyerekem sincs.

2015. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es: miért, ha jól nézek ki, akkor más erkölcsi norma vonatkozik az ilyen viszonyokra? haha! :D
2015. dec. 7. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
A kettes úgy értette,hogy ha csúnya lennél akkor ezek a srácok nem szexelnének veled.:)Vagyis nem részedről hanem részükről lenne akadálya.
2015. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom, de a kérdésem nem arra vonatkozott, hogy van-e esélyem náluk.
2015. dec. 7. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érezd jól magad velük:D ha persze ők is benne vannak.
2015. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan egyszerű emberek a világban akik csak szép és csúnya embereket látnak,így ők eszerint az egy szempont szerint ítélkeznek.
2015. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
dehogy gyerekek :D hát 20 éves hidd el tudja az sőt még lehet téged is meglepne olyat csinálna veled :D bár én lennék a helyükben xd
2015. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!