Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi beszűkőlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi beszűkőlt gondolkodású ember?

Figyelt kérdés
Férfiként írom, hogy az itteni "férfiak" annyira idegesítőek, hogy el nem lehet mondani. Hogy elkezdik kategorizálni az embereket átlag feletti, alattiba, hogy elkezdenek egy kalap alá venni mindenkit pláne a nőket, azzal jönnek, hogy sok pénz, izom meg kocsi kell, holott ezzel a gondolkodással ők a felszínesek, mert eszméletlenűl sík a gondolkodásuk. A legrosszabb az, hogy valaki feltesz egy tök normális kérdést és elkezdenek prédikálni ezerrel mást megfertőzni a szerencsétlenségükkel. Sajnos én már megjártam ezt nem a gyik miatt hanem hasonló mentalitású emberek miatt, mint itt. Ha olvassátok ezeket válaszoljatok. Miért nem néztek magatokba és miért hiszitek magatokat olyan okosnak? Sugárzik az írásotokból vagy a negativitás vagy a gyűlölet.
2015. dec. 7. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az az oka,hogy pár nő visszautasította őket(mert mást ugye nem dobnak ki,meg nem utasítanak vissza) és nincs hozzá intelligenciájuk,hogy normálisan kezeljék.Egyébként teljesen igazad van.25/N
2015. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%

A legjobb, hogy vannak olyan megmondóemberek az oldalon, mint te, akik okosnak gondolják magukat és 1-2 leosztó, beszóló, provokáló kérdéssel helyre tesznek minket. (legalábbis azt hiszik)


"Sugárzik az írásotokból vagy a negativitás vagy a gyűlölet"


Problem? Ezt senki sem tagadja. Ha bántja a lelki világodat, akkor menj redtubera és ne gyk-t olvasgass.

2015. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
interneten mindenki névtelenül írhatja le a véleményét, valószínű ezért... de már nekem ég a pofám, az itteni férfi hozzászólóktól akik egész nap gyűlölködnek a nőkkel szemben 22/f
2015. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Már kezdtem azt hinni, hogy ezen az oldalon minden férfi nőgyűlölőként siránkozik amiatt, mert nincs senkije, szóval teljesen igazat tudok neked adni :) Habár annyival kiegészíteném, hogy az ilyen férfiak egytől egyig nem kis bunkósággal vannak megáldva, de azért jönnek azzal a szöveggel, hogy a nőknek úgyis csak a bunkó pasik kellenek, ők meg természetesen kedves, törődő férfiakként egyedül szenvednek..
2015. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan már, szerintem az összes ilyen hozzászólás 4-5 szerencsétlentől jön. És még az is lehet, hogy egy ember, csak 5-ször regisztrált...


De mindegy, nekem nem fáj, ők boldogtalanok. Én, a sekélyes, felszínes, anyagias kis liba boldogan élek a párommal békében, szeretetben, jó sok éve már. És szeretek rajta mindent, a pocakjától a feje búbján kopaszodó foltig. Nekem ő a 10/10-es, az átlag fölötti, az egyetlen. Ahogy én is neki.

Miközben teljesen biztos, hogy egyikünk se tartozik abba a kategóriába, amit a fenti szerencsétlenek "fullos"-nak szoktak nevezni. :D

2015. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Hát ez érdekes kérdés és indoklás,mert először azt írod,hogy elkezdik kategorizálni,aztán meg azt,hogy egy kalap alá vesznek mindenkit.Ez brutál ellentmondás,az egyik pont az ellenkezője a másiknak,szóval gondold át,hogy mit is akartál kérdezni illetve indokolni.
2015. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

6-os, segítek:


akikre a fenti kérdés vonatkozik, azok általában beosztják (kinézet alapján) az embereket pár kategóriába. Van, aki számoz: 10/10, 5/10. Van aki csak "fullos csaj" és "nem fullos csaj" kategóriákban gondolkodik. Ez a külsőre vonatkozik.

Viszont általában szerintük minden csaj, az alsó kategóriás és a felső kategóriás is "fullos" pasit akar (izom, pénz, autó, kicsit bunkó), vagyis szerintük egy átlagos vagy az alatti férfinak esélye sincs párt szerezni. Ezzel egy kalap alá veszik őket.


Ért?

2015. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Itt mindenki azt kérdez amit akar,nem tudom mit zavar ez téged ha nem bírod a kritikát menj járj egyet.Nem tudom te hol élsz lehet bent ragadtál az időgépbe a nőkkel kapcsolatosan vagy nem ismerd eléggé őket.
2015. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Végre egy pasi aki ezt észre veszi. Én ezekkel már nem foglalkozom. Ha Minden nõ olyan mint õk írják akkor meg Minden férfi töketlen ennyi erõvel :D
2015. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerű frusztráció.


Kiadhatnák nyugodtan a keserűségüket irodalmi, festészeti, filmművészeti alkotásokban.


Hátha még jól meg is fizetné a műveikért őket a média - ha megpróbálnák menedzselni saját magukat...


Az esetleges kezdeti kudarcaik tömegein pedig nem keseregnének, HANEM LEVONNÁK A TANULSÁGOT, MIT TEGYENEK LEGKÖZELEBB MÁSKÉPPEN, HOGY SIKERT ÉRJENEK EL!!! MÉG HA HOSSZÚ ÉVEKIG TART IS A KÍVÁNT EREDMÉNY ELÉRÉSE!!!


Üdv: 41/N :)

2015. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!