Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a főnökömmel, de ő azóta meg rám sem hederít?

Figyelt kérdés

A nyáron kerültem ehhez a céghez, már az első napokban is flörtölgettünk, meg ugrattuk egymást, és aztán ez egyre jobban elmélyült, és a múlt héten lefeküdtünk egymással. Azt mondta nekem, hogy élete legjobb d_gása volt. Már alig vártam a hétfőt, hogy újra találkozhassunk, erre fel meg egész nap rám se hederített. Eddig naponta minimum egyszer lejött hozzám, ha máskor nem műszak végén, ma meg egész nap be se jött. Eddig ha meglátott, már a folyosó végén fülig ért a szája, most meg épp csak biccentett és mosolygott, de közben a telefonon beszélgetett. Az ebéd szünetbe is mindig együtt szoktunk kávézni, most pedig le se jött az étkezőbe. Mért csinálja ezt? A hétvégén se hívott fel egyszer sem. Ennyi voltam neki, egy d_gás és kész? Tudom, hogy felesége van és egy 3 éves lánya, de nem is azt kértem, hogy hagyja ott őket, hanem legalább ne nézne levegőnek ahhoz képest, hogy előtte meg szinte a tenyerén hordozott. Őszintén, ti mit gondoltok erről?

L/20


2015. dec. 7. 17:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
97%

Én azt gondolom, hogy ahhoz képest, hogy 20 éves vagy, elég buta vagy és naiv. Azért hordott eddig a tenyerén, azért ment oda hozzád, azért örült, mert el akart csábítani. Ez csak színjáték volt egy jó dugáshoz.

Egyébként ne legyél magadtól elájulva, egy vezető szerepben lévő, leterhelt ember számára, aki hosszú évek óta házasságban él, egy fiatal punci akkor is nagy élmény a változatosság és a fiatalság miatt, hogyha amúgy béna a csaj.

2015. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
100%

A főnök válasza a kamu kérdésre:

azért mondtam így, hogy az életem legjobb d -a volt, mert ennyi kellett. Szó nem volt, hogy rendszeresen dugványozzunk. Még mit nem. Mást is kell. Pá.

2015. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
100%

Megkapta, amit akart.

Ennyi.

Lépj túl rajta,vagy válts munkahelyet.

2015. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
85%

Aki ennyire ostoba (és annyi gerince/tartása nincs, hogy nős pasival ne kezdjen), azt nem tudom sajnálni.


Kislány, egy numerára kellettél neki, megkapta, most már minek udvaroljon?

Úgyis ugrasz majd neki, amikor újra elővesz, ha épp olyan kedve lesz, ezt ő is tudja, úgyhogy minek törje magát?


Fájdalmasan tipikus, szánalmas sztori, csak gratulálni tudok.

2015. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
2015. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
65%
a főnököd is köcsög és te is az vagy, mert ba**tál vele, pedig családja van, olcsó nő vagy te
2015. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
100%
De égő.
2015. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:

"Azt mondta nekem, hogy élete legjobb d_gása volt."


Valószínűleg ez egy kedvesség volt feléd. Lehet van igazságtartalma, de ezt csak ő tudhatja. Ez ennyi volt, ne várj többet ha nem akarsz csalódni. A távolságtartás is szinte természetes, valószínűleg úgy érzi nem volt ez a legbölcsebb döntés, de már nem hajtja a kíváncsiság.

Hasonlót én is adtam elő (mea maxima culpa...), pedig még főnöki beosztásom sem volt hozzá, csak szimplán munkatárs volt.


#5 - azt hittem valami jó zene lesz, pl. Toni Braxton - Unbreak my heart... :D


#4 - nem túl magas az a ló? ;)

2015. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
64%

minden főnököddel dugsz majd amíg fiatal pinácska vagy?

mert dolgozhatsz nekem is, van annyi pénzem, hogy adok neked egy havi fizunak megfelelő összeget, ha dugunk, neked ebben rutinod van, én meg még úgyis szűz vagyok, összeillünk egy dugásra

2015. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
100%

Jó szót használt! D,ugás! Pontosan az volt! Üde kis kaland voltál,de most hogy ezek után is látnia kell,már kellemetlen neki.

Hamarosan vagy te mész magadtól a munkahelyről,vagy hozzásegítenek egy munkahelyváltáshoz!

Tanulópénznek jó volt,remélem!

Munkahelyre dolgozni járnuk és nem d,ugni!

2015. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!