Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő vagy a férfi ragaszkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő vagy a férfi ragaszkodik jobban egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
az amelyik jobban szereti a másikat. Egyén és kapcsolatfüggő
2015. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem a nemtől függ.
2015. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én valahogy azt érzem,hogy mindig a nő akar egy kicsit többet.Ők akarnak egy biztos menedéket hisz ők azok akiket pátyolgatni kell néha lelket önteni beléjük ha maguk alatt vannak.Szerintem a férfiak jobban bírják az egyedüllétet némelyik olyan mint egy magányos farkas de lehet többségük is.
2015. dec. 8. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem nemtől függ, de a saját kapcsolataimból kiindulva az első időszakban a férfi ragaszkodott mindig jobban hozzám, mindig ő akart többet először, én nagyon nehezen szeretek meg valakit és nagyon nehezen engedem igazán közel magamhoz.

Később viszont, bizonyos idő elteltével (min. egy év komoly kapcsolat), már én ragaszkodtam jobban.

2015. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor te egy igazi kihívás lehetsz a férfiak számára:)
2015. dec. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!