Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év körüli férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli férfiak! Ti milyen barátnőt kerestek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy neketek mi fontos egy nőben?

2015. dec. 7. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
alak, tudjon főzni
2015. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyen aranyos, érzelmes, okos és legfőképp szeressen a külső nem olyan fontos.
2015. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyen értelmes, megbízható, meg adjon magára.
2015. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem keresek én senkit, nem kell barátnő!


26F

2015. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

2 és 3 elmondta. Illetve érezzem magam jól vele.


26F

2015. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfontosabb, legyen hűséges, megértő, aranyos, családcentrikus. A többi jön magától. Inkább a belsőre koncentrálok. 26/f
2015. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Én se keresek,mert nektek senki se felel meg,jobb egyedül!
2015. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Legyen hűséges, szebb legyen az ördögnél, vékonyabb legyen Moby Dicknél és ne legyen túl komoly. Én egy játékosabb, vidámabb lányt képzelek el magam mellett.


A legjobb meg az lenne, ha hasonló lenne az érdeklődési körünk.

2015. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Ha találnátok ilyen lányt, de jóval fiatalabb lenne nálatok, az probléma lenne? (Kb 6-7 év)

2015. dec. 7. 19:37
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyat akivel lehet beszélgetni... akivel valóban lehetünk barátok is :) Nem kell neki 28 diploma csak legyen közös téma. Fogadja el és értékelje ha valóban szeretik. Tudjon szeretni. (gondolom ez nem nagy elvárás) Legyen őszinte, cserébe ő is ezt kapja. Nem feltétlen szükséges, hogy tudjon főzni csak legyen kedv a kísérletezésre néha (együtt ha úgy jobb). Igazából minden ember más és más, ezért minden embert más miatt lehet szeretni. Talán annyi, hogy ne nagyon legyen ilyen öntelt, egoista, nagyszájú, bulipics.a vagy hisztis. Én annak a híve vagyok ha mindent megbeszélünk. Soha nem veszekedtem komolyabban senkivel. Lehetnek nézeteltérések de az megoldható civilizált módon is. Én tényleg abban hiszek, ha egy lány egyben a legjobb barátom is akkor ő lesz életem szerelme.
2015. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!