Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-40 év közti nőket kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-40 év közti nőket kérdezném. Ti eltudnátok képzelni, egy párkapcsolatot, egy 21-22 éves sráccal?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
26 vagyok és nem. 1-2 évvel, ha fiatal, akkor az még belefér, de inkább legyen velem egyidős, vagy max. 5-6 évvel idősebb.
2015. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, 3 évvel lehet fiatalabb, de annál ne nagyon. 30N
2015. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha 25 lennék akkor még beleférne egy 22 éves

de így a valós korommal nem ...

2015. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem minden 21-22 évessel. Csak a kora miatt senkit sem utasítanék el. 26N
2015. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel későn érő típus vagyok, nálam idősebbel nemigen tudtam kapcsolatot elképzelni. Mindig a fiatalabbakhoz vonzódtam, igaz, csak pár év különbséggel. Mígnem egy katolikus közösségben megismertem egy kedves, okos, mély érzésű, jólelkű fiút. Más, mint a mai tizen- és huszonévesek többsége, emellett gyakorló hívő. Ő egyetemista volt, én 35 éves. Szívesen létesítettem volna vele párkapcsolatot, mert nagyon rokonszenvesnek találtam, de sajnos elutasította. Szegényt váratlanul érte a dolog, nem volt rá felkészülve, kicsit meg is ijedt. Hosszan elbeszélgettünk, és abban maradtunk, hogy barátok lehetünk. Azóta néhány év eltelt, és a barátság mindmáig tart.
2015. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!