Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltudnátok képzelni ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudnátok képzelni ennyire "távoli" párkapcsolatot? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tehát ismerkedési fázisban vagyunk, fél éve jelöltem be facebookon, nagyon jól összerázódtunk és szeptember végén találkoztunk először, vonattal 1 óra 20 percnyire lakik tőlem. Első találkozáshoz képest teljesen fel voltunk oldódva, mintha nem is először találkoztunk volna, jöttek a témák egymás után és nagyon gyorsan eltelt az az első három óra.



Három hét elteltével újra találkoztunk, én utaztam fel hozzá délelőttől egészen estig együtt voltunk és túrázgattunk, de a második találkozónkig minden egyes nap írt és én is, beszámolók esténként, chatelések.



Nem volt szó eddig olyanról, hogy "mi lenne, ha párkapcsolat". A második találkozó óta is minden nap chatelünk, mikorra hazaértem a találkáról, már tele is írta a chatet. A lány művészetire jár, két hónappal ezelőtt (még az első találkozásunk előtt, szóba se volt még tervnek sem) küldött postán egy levelet és saját rajzot. Nagyon kedves gesztus. Viszont ő fél éve szakított élete első nagy szerelmével és még mindig érzékeny.


Legközelebb ő jön hozzám. Maradjunk továbbra is ilyen jó barátok, vagy próbáljunk meg továbblépni? Nekem hiányozna biztos az a mindennapi személyes kapcsolat, de akár hétvégeket együtt is tölthetnénk.. remélem lesz pár hasznos tanács, mert elnézve pár hasonló kategóriájú kérdést sok jó választ kaptak.


előre is köszönet a válaszokért!



2013. nov. 4. 23:33
 1/5 Szabó Roxán válasza:
Szerintem igen
2013. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 könny17 ***** válasza:
Következő taliznál, hozd fel a témát, hogy ő mit gondol rólad, és, hogy tudna e veled, járni, vagy randizni? :) Tedd hozzá, hogy ha nemet mond nagyon reméled, hogy a barátság megmarad, ebből nem lesz gond, de neked nagyon szimpatikus, és szívesen vagy egy olyan lánnyal mint ő! :) Szerintem kb ez jó lesz :) 21F
2013. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerinted mi igen?
2013. nov. 4. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Maradjunk továbbra is ilyen jó barátok, vagy próbáljunk meg továbblépni?

Ezt neked kell eldöntened, hogy megelégszel-e a barátságával vagy ennél többet szeretnél?

Addig kéne eldöntened ameddig bele nem esel a "FRIEND ZONE"ba mert onnan már sehogy sem fogsz kimászni, legalábbis nála.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, ezt nem nevezném távolságnak.

Unokatesóm pl: óceánjárón dolgozva ismerkedett meg a barátnőjével aki Chile-i, és amikor mindketten "szabin" voltak cirka 8000km választotta el őket.

De azóta mindketten felhagytak a hajózással és jelenleg Angliában élnek.

2013. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Generalis ***** válasza:
Szerintem várj egy kicsit . Mert írtad hogy nagyon érzékeny .Témát tereld arra hogy mi a véleménye rólad .Ezekkel a témákkal mindig óvatosan mert elveszítheted a barátodat . Azt is gonfolhatja hogy gúnyt üzöl belőle . Várj kb 1 hónapot mert akkor talán megemészti. (Sok sikert kívánok !)
2013. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!