Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám, hogy a barátnőm hűséges vagy sem?

Figyelt kérdés
Milyen jelei vannak, ha megcsal a barátnőm, vagy esetleg csak úgy vagyok neki. Szóval úgy értem, hogy jobb csávóról álmodozik. Nem tudom miért, gondolom így lassan féléve érzem ezt, előtte soha nem voltak, ilyen kétségeim. Sokszor vannak olyan gondolataim, amíg én máshogy vagyok ő épp másnak a f*rkát kényezteti. Egyetlen egyszer láttam, hogy üzenetbe egy sráccal beszélt, a szexről. Mármint, nem arról hogy vele, hogyan csinálná stb... De inkább csak lelkiztek. Azóta vannak ilyen gondolataim, mikkor az egyik srácra gondolt mikkor szexeltünk. (Előtte abba a srácba volt, bele esve amikor csak barátok voltunk, de én már szerelmes voltam és udvaroltam neki.)

2015. dec. 8. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
A tapasztalataim alapján, mindenről beszámol nekem. Arról is ha egy srác, próbálkozik nála, elmeséli hogy lekoptatta és mi történt, anélkül hogy rákérdeztem volna erre.
2015. dec. 8. 20:02
 2/6 anonim ***** válasza:

szerelj rá nyomkövetőt meg kamerát, ellenőrizgesd, nézd meg az üzeneteit...

ja nem, ezzel csak eltaszítod

csak bízz meg benne, ha nem ad okot a féltékenykedésre, akkor ne feltételezd folyton, hogy biztos megcsal

veled van, nem? szóval nyugi

2015. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ez az izé... Bizalom dolog! Nem tudnod kell hogy hűséges hanem szimplán bízni benne...
2015. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felszines vagy,akkor jobb külsönek kell rendelkezni
2015. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy mondhatsz ilyet rólam?
2015. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugy tunik, nem csal. Beavat olyan reszletekbe, amikbe nem lenne muszaj. Aki csal, az altalaban kodosit, titkolodzik rendszeresen. Felhaborodik, ha kerdezel vmit. A viselkedese alapjan mondom neked, h becsuletesen all a kapcsolatotokhoz. Ne aggodj. Ha idegesit a cseteles, mondd meg neki, h elesebben huzza meg a hatart. Szexrolne beszeljen.

Minden nap sz.pasd le magad vele a szexen kivul. Nyelje le. Vedd ra a melytorokra. Ezek kozeltartanak.

N

2015. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!