Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok hűséges lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok hűséges lenni a páromhoz. És ez belülről emészt fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 1,5 éve.


Amit rólam tudni kell: nagyon sokáig egyáltalán nem keltettem fel a lányok érdeklődését, ezért elég erősen belém szorult egy tüske, ami a női nemmel való kapcsolatomat befolyásolja.


Az átlaghoz képest egész jó fizetésem van, és a magányosan eltöltött húszas éveim alatt a sport az életmódom része lett. Így nem panaszkodhatok.


Mostanában időnként észrevesznek a nők, mint Férfit. Így volt ez tegnap este is egy szórakozóhelyen, ahová a barátaimmal ültem be.


Egyszerűen nem tudom az ilyen alkalmakat visszautasítani, mert a korábbi keserű tapasztalatok miatt úgy érzem, hogy a párom se utasítaná vissza hasonló helyzetben.

De néha megfogalmazódik bennem: mi van, ha ő tényleg hűséges? Ha ő tényleg egy kivétel? Ha ő tényleg az 1%-ba tartozik és nem olyan, mint a többi nő?


Ilyenkor bűntudatot érzek. Mikor a bűntudat elmúlik, és újra lehetőségem nyílik egy kalandra megint élek vele. Ez ismét bűntudathoz vezet.

1,5 év alatt ez volt az 5. ilyen eset.


Tanácstalan vagyok.


Ez egy anonim fórum, ezért pakoltam ide ki mindent. Itt nem kell szégyenkeznem.


2015. máj. 3. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Menj pszichológushoz, ha magadtól nem tudsz leállni. Ha ő tényleg hűséges, és megtudja, simán megtörténhet, hogy kidob.
2015. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek baratno? Szakíts, aztan kalandozhatsz kedvedre.
2015. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
ÁLMODJ csak tovább!-)))
2015. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es: szeretem. Csak úgy érzem, hogy ő nem szeret engem.


Lehet, hogy tévedek. Elismerem, elvégre semmi jelét nem adja annak, hogy szeret engem. CSak félek tőle hogy jól színészkedik.

2015. máj. 3. 18:06
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Kapaszkodj meg, de a nők nem 1%-a hűséges. Ha 5 év alatt a komplexusaiddal nem vetted észre, hogy félrelépne, akkor nem is tette. Te viszont megérdemelnéd, hogy elhagyjon, nem csak azért, mert félrejársz, hanem mert tudomásod van az önbizalomhiányból fakadó csapongásaidról, mégsem kezelteted magad évek óta. Sőt, te természetesnek veszed, hogy téged is csalnak.. az önértékelésed nulla, hiába állítod, Férfi vagy, akit végre észrevesznek a nők.. Alapjaiban hibás a gondolkodásod. Fordulj szakemberhez.
2015. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Brühühühühüüü! Szegény, szegény meg nem értett árva. Szerencsétlen csaj, hogy egy ilyen rohadt, gerinctelen szemétláda jutott neki...

Ha eddig nem sikerült, most legalább legyél tisztességes és szakíts vele.

Amúgy sokat gondolkoztál ezeken a szar kifogásokon? "Minden nő r_banc, ezt abból állapítottam meg, hogy én sose kellettem egynek se, szóval biztos az én csajom is fűvel fával, na akkor visszacsalom a kis ri_bit!"

*TAPS*

2015. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Vajon mikor és miért alakult úgy, hogy

"nagyon sokáig egyáltalán nem keltettem fel a lányok érdeklődését", "időnként észrevesznek a nők, mint Férfit "

-lett abból a gyönyörű hagyományból, hogy a Férfi udvarol a lánynak és felkelti érdeklődését - és megkéri kezét és családot alapítanak? ?? ??


Kérdező olvasd el a Lét elviselhetetlen könnyűsége Kunder regényt, talán segít a bajodon

a főhős, "elmondhatatlan fájdalmat okoz az egyetlen valóban szeretett lénynek. " -amiről tud és szenved miatta.

[link]

2015. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*Milan Kundera regényt
2015. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
No ez meg a másik, "nem szeret engem", "jól színészkedik", meg hasonló hozzáállás.. te alkalmatlan vagy párkapcsolatra, csaj fájdalmat okozol annak a szerencsétlennek, aki melletted van, hiszen megkérdőjelezed az érzéseit. Egész nap téged kellene dicsérgetnie, hogy értékesnek érezd magad? Ez a párkapcsolatot nagy valószínűséggel elszúrtad, mert neki is elege lesz abból, hogy sosem juthattok tovább annál, hogy neked állandóan bizonyítani kell valamit. Talán pont ez az, amit érzel. Abban biztos lehetsz, ha tudna az 5 esetről, nem lenne melletted, mert többre értékeli magát ennél. Visszaélsz mások szeretetével.. igazán szégyenkezhetnél miatta, még ha ez egy anonim fórum is.
2015. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7-es: nekem is hiányzik az udvarlás.


De a mai világ nem erről szól. Ha bejössz egy lánynak nem kell udvarolnod. Ha nem jössz be egy lánynak, udvarolhatsz neki, úgyis visszautasít.


Az udvarlás már elveszítette a jelentőségét.

2015. máj. 3. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!