Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek le lehet élni úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le lehet élni úgy egy életet egészséges pszichével, hogy az embernek nem lesz soha párkapcsolata és szűz marad?

Figyelt kérdés

Mentális betegként sajnos egyikre sincs esélyem.

Sajnos a túlélésért kell majd küzdenem egész életemben,csak nem tudom,hogy meddig fog éltetni pusztán az a vágy,hogy nem haltam meg,eszek,iszik,alszok,de semmi nem vár az életben.


27/F


2015. dec. 8. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mintha csak a párom írta volna ki a kérdést, annyi különbséggel, hogy ő most 24 éves. Ha van kedved írj nekem privátban és megosszuk egymással a sztorijainkat.


20/L

2015. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem autista vagyok.

Az ateistát azért írtam,mert valaki írta,hogy legyek pap.


Olyan dolgot nem csinálnék soha szívesen,amivel nem értek egyet.


Más jellegű mentális betegségem van.Nem tudom hosszabb időre elhagyni a lakásomat.

Fizikailag teljesen egészséges vagyok.


Ez nagyon bonyolult.


Sajnos nagyon hiú is vagyok,és gátlásos.

Ha már 1 kg + is lenne rajtam,akkor le sem öltöznék senki előtt.

Folyton a tökéletességre törekszem,de sajnos sosem fogom elérni.

2015. dec. 9. 00:47
 13/20 anonim ***** válasza:
#11 válaszoló, nem vagy véletlenül a párom? :D Esküszöm, ő is teljes mértékben, olyan, mint te. Nagyon vékony, iszonyat hiú, nagyon sokat foglalkozik a külsejével, miközben önbizalomhiánya van. A szex nem működik köztünk, mert olyan "teljesítménykényszer" és megfelelési vágy hajtja, hogy úgy rágörcsöl a szexre, hogy merevedési zavarai vannak. Türelmes vagyok és megértő vele, így sokat javult a helyzet, de még így is elég gátlásos. Ezen kívül mentális, más pszichés problémái is vannak.
2015. dec. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
* javítok: #11. válaszoló vagyok
2015. dec. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem.Nekem nincs párom.

Ti hogy vagytok együtt,ha nincs szex?

2015. dec. 9. 00:57
 16/20 A kérdező kommentje:

Sajnos vagy nem sajnos én nagyon sok időt töltök a külsőm formálására.Sokat edzek,és nem jut időm emberi kapcsolatokra egyáltalán.


Abba is hagyhatnám,de nem érezném jól magam úgy.Na meg akkor nem tetszenék senkinek sem.

2015. dec. 9. 00:58
 17/20 anonim ***** válasza:

Szeretem őt. Ahogy velem és másokkal bánik, látom, hogy nagyon jó ember, így úgy gondolom, hogy megérdemli, hogy megértő és gondoskodó legyek vele szemben. Persze tudom, hogy sokan nem tennék meg ezt érte, mert a társasalom által felállított "erős, határozott férfiimázstól" nagyon távol áll, de legalább hihetetlenül megbecsül és értékel azért, amiért ennyire küzdök érte és kitartok mellette. Sok csalódás érte a nők miatt, így még mélyebbre süllyedt a pszichés és önbizalmi gondjaiban, súylosbodott az állapota, de én érzem a fejlődést, napról napra látom rajta, hogy lassan elhiszi, hogy bennem megbízhat és nem fogom megalázni, mint az előző női. Hosszú távú célom, hogy maradéktalanul kigyógyítsam őt a lelki nyomoraiból, de ez hatalmas munkám és rengeteg időm lesz, de biztos vagyok benne, hogy stabilizálja majd a kapcsolatunkat a tény, hogy minden erővel, eszközzel próbálok segíteni neki. Tudom, hogy működni fog köztünk a szex, csak időt kell adjak neki. A fiatalkori merevedési zavarnak lelki okai vannak, sokat olvastam róla, csak a gátlásainak kell oldódnia.


Ne ásd meg a sírodat, egyáltalán nem lehetetlen, hogy szerezz egy barátnőt magadnak, csak nagyon meg kell válogatnod, hogy kit engedsz be az életedbe. Nyílván hátrányokkal indulsz, ezzel te is tisztában vagy. Szerintem inkább interneten lenne érdemes keresgélned, olyan fórumokon, olyan lányokkal, akik hasonló gondokkal küzdenek, mert sajnos azt kell mondjam, hogy ritka az olyan egészséges nő, aki el tudja fogadni ezeket, bár még nem haltunk ki, mint a példám mutatja.

2015. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet élni úgy egy életet egészséges pszichével, hogy az embernek nem lesz soha párkapcsolata és szűz marad, de te azt írod, hogy mentális betegséged van, úgyhogy a te pszichéd már most sem egészséges, innentől kezdve kicsit értelmetlennek találom ezt a kérdést.
2015. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, esetleg nem szociális fóbiád van, meg általános szorongásos problémád? Nekem sajnos ezek vannak, és már idősebb is vagyok nálad. Iszonyatosan nehéz ez az egész, én annyival tudom enyhíteni, hogy vannak olyan kedvenc időtöltéseim, amik le tudnak kötni. Rossz világban élünk, pont a nők kéne, hogy a leginkább elfogadók, megértők legyenek. Az embereknek el kellene fogadniuk a lelki betegségeket, szerintem ezzel a világgal sokkal nagyobb a baj, mint az ilyen magunkfajta emberekkel.


Aztán, ez az "erős, határozott férfiideál" meg egyenesen középkori szintű gondolkodásra vall véleményem szerint. Egyébként is, egy emberről nem biztos, hogy egyértelműen meg lehet állapítani, hogy határozott-e vagy nem. Ez attól is függhet, hogy milyen dologról van szó. Ha valamiben nem az, akkor pedig az miért lenne baj? Lehet, hogy ez inkább megfontoltságra, átgondoltságra utal. Ha meg valaki még nem tapasztalt meg valamit, legyen bármiről is szó, akkor miért legyen, és miért lenne határozott?


Azt is próbálom magamba táplálni, hogy nem az adja meg egy embernek az értékét, hogy mennyi szexuális tapasztalata van, bármilyen rossz is így enélkül élni. Vajon hol lehet olyan fórum, ahol olyan lányok, nők vannak, mint én, illetve mi, ismerkedni szeretnének, és nem is laknak messze tőlem? Szerintem előbb lesz 5-ös találatom a lottón, vagy előbb fogok aranyat találni. Bár azt tényleg nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő, csak hát a realitás az nagyon sötét képet mutat a jelenből kiindulva, és az időt sem lehet megállítani, az ember nem lesz fiatalabb.

2015. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. 17-es, ha a párodnak ilyen lelki problémái vannak, akkor hogyan és hol tudtatok megismerkedni? Sőt, ha neki már előtted is volt kapcsolata, nem is egy, mert ugye, írtad, hogy sokat csalódott, akkor ezek szerint nem is kevés nővel volt kapcsolata. Ha ő gátlásos, akkor hogyan volt képes veled, meg előtted másokkal is kapcsolatokat kialakítani, meg egyáltalán megismerkedni?
2015. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!