Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák ti is éreztétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák ti is éreztétek ezt?

Figyelt kérdés
A férjemmel 2éve vagyunk eggyütt , olyanok voltunk ,mint 2barát jókat nevetgéltünk , mindent megtudtunk beszélni , közös volt a munkahelyünk , eggyütt jöttünk mentünk mindenhova.jó volt a szex is. De 2 hónapja hogy szültem semmi se olyan mint ahogy elképzeltem. Azthittem hogy 3man olyan szép család leszünk , hogy a baba csak hab a tortán , de mégse igy lett. Imádom a babám nehogy valaki félre értse. Viszont a férjemmel a kapcsolatunk nagyon megromlott. Az elején nekem a fáradságtol nem volt türelmem rá , most meg mikor szükségem lenne a férjemre hogy olyan legyen a kapcsolatunk mint régebb , talán már túl késő. Neki az a magyarázata hogy munka után már nagyon fáradt. Vissza fog állni a kapcsolat idővel olyanra , mint amilyen volt? Ti is átmentetek ezen már? Van rá valami megoldás?
2015. dec. 9. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy felmérés szerint az első gyermek születése után a házasságok 80÷-ában megromlik a viszony a pár tagjai között. Ennek oka, hogy telesen újra kell tanulni a szerepeket. Sok türelemmel és tudatossággal sikerülhet.
2015. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, ugyan ebben vagyunk. Szerintem ez normális, teljesen máshová kerülnek az energiák. Én teljesen megértem a férjem hogy fáradt munka után jön foglalkozik a fiával mire leteszük 8kor aludni már mindketten hullák vagyunk, örülünk az ágynak. Az első 3hónap után azt hittem egyre jobb lesz de nem...egyre nehezebb volt. Mostmár nem kergerem hogy ugyan olyan legyen és így sokkal boldogabb vagyok. Úgy gondolom ez is elmúlik leszünk majd kipihentek mi is 5-6év múlva :)
2015. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor majd én is bele fogok tudni törödni ebbe? Kicsit bűntudatom van, hogy itt van a csodálatos lányom és persze boldog vagyok ezért , de sokszor mikor egyedül maradok vele , anyosék és a férjem is dolgozni vannak , a hiányérzéstől sirni kezdek
2015. dec. 9. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem beletörődni kell, hanem tenni azért, hogy olyan kapcsolatod legyen, amilyet szeretnél.

Viszont amit az utóbbi hozzászólásodban írtál, már erősen szülés utáni depresszióra hajaz... érdemes lenne szakemberhez fordulnod, hidd el, megéri! A párkapcsolatnak is jót tenne, mert depressziósan csak romlik a helyzet.

2015. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked ott az anyós akkor sokkal könnyebb, màsodik vagyok nekünk semmi segítség. Hagyd a kicsit a mamàra és menjetek el romantikàzni
2015. dec. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!